Pink Bubu

Clarisonic Face Brush ReviewHello my dears! Today I want to talk about my magical facial brush. It’s called Clarisonic and I’m telling you, this is the BEST thing that’s ever happened to your face! My face is so smooth that I can almost cry. LOL. It’s basically a wireless brush which is made for your face. It’s also completely waterproof so that you can use it anywhere, including the shower!!! Woot woot! Now let’s see the benefits of Clarisonic:

* Removes 6X more makeup than manual cleansing.
* Leaves skin feeling and looking smoother
* Removes impurities that keep creams and serums from working their best
* Gentle enough to use twice a day
* Reduces oily areas, dry skin patches and blemishes
* Minimizes the appearance of visible pores
Ummmm hellooo!!!!! Who wouldn’t want these features?! It’s a girls dream! I’ve been using it for almost 3 months now and I’M IN LOVE with it! Your skin will never feel this clean, trust me. It’s very easy to use, just wet your face, apply the cleanser to the brush and use it on your face! Voila! Use it twice a day and even after the first use, you’ll have the biggest shock of your life!

Click the link below to see how the brush works in slow motion.
CLICK CLICK

I know it’s a little bit pricey ($100-$150), but seriously, it’s worth every single penny! Your skin is one of the most important things in your life and you should really take a good care of it. We’re spending a ton of money on makeup and skin products, why not use it on this COOL brush? Plus, you’ll just buy it ONCE and you’re good to go :)

Places where you can buy Clarisonic:
* www.clarisonic.com
* Sephora
* www.ebay.com
* Google it! You’ll find A LOT of places ;)

p.s. Some people complained on different forums about the brush. It may tend to increase your acne for a little while. This is not a warning for everyone, it may change for different people. The reason why this happens is because your skin gets cleaner and the pores become more sensitive; so the acne dirt that’s been kept underneath your skin starts to arise! This in fact leads to a purer and better skin! Everything underneath cleans off and your skin becomes amazing! If this happens, please don’t stop, just keep using it. You’ll notice the difference in a month.

p.s.2 If the brush hurts your face bad (and trust me, it doesn’t), please call your dermatologist and ask for assistance. Redness on skin is normal. It fades away in 5-10 minutes, depending on your skin type.

p.s.3 Make sure to change your brush heads every 2-3 months for best results! :)
Selam tatlılar! Bugün sizlerle süper bir ürün olan Clarisonic’i paylaşacağım. Bu yüz temizleme fırçasını icat edenler gerçekten cennetlik! Ben hayatımda yüzümün bu kadar yumuşak, pürüzsüz ve temiz olduğunu hatırlamıyorum. Kişisel yüz hamamına girmiş gibi oluyorsunuz! Bu küçük alet, kablosuz bir yüz temizleme fırçası. Belli hız ve süre ayarları var. Aynı zamanda %100 suya dayanıklı olduğu için duşun altında veya küvette de kullanmanız mümkün. Su dolu küvete atabilirsiniz, bozulmuyor. Ben denedim :)))) (Yanlışlıkla olsa da). Size Clarisonic’in güzelliklerinden ayrıntılı olarak bahsedeyim:

* Elinizle yıkamaya oranla 6 kat daha fazla makyaj çıkartıyor.
* Cildinizi çok daha pürüzsüz gösteriyor.
* Ciltteki eşitsizlikleri gidererek, kremlerin ve serumların yüze daha eşit yayılmasını sağlıyor.
* Günde 2 kere kullanabileceğiniz kadar hassas.
* Yağlı bölgeleri, kuru cilt alanlarını ve izleri en aza indiriyor.
* Gözeneklerin çirkin görüntüsünü gözle görülür bir biçimde azaltıyor.
Bu mükemmel özellikleri kim istemez ki? Bence her kızın rüyası olmaslı :) Ben 3 aydır kullanıyorum ve gerçekten bu fırçaya AŞIĞIM! Cildiniz hiç bu kadar pürüzsüz ve temiz olmayacak, inanın bana.

Aşağıdaki linke tıklayarak, fırçanın nasıl çalıştığını, yavaş çekimde görebilirsiniz.
TIK TIK

Fiyatı biraz pahalı, kabul ediyorum ($100-$150), fakat cildiniz çok çok çok önemli! Makyaj malzemelerine ve cilt ürünlerine tonla para harcıyoruz. Tüm o ürünlerin cildinizde birikip, sivilce oluşturmalarını izlemeyi tercih etmezsiniz, öyle değil mi? Dahası, bu fırçayı BİR kere alacaksınız! Kullan-at değil ki? :)

Clarisonic’i alabileceğiniz yerler:
* www.clarisonic.com (Kendi sitesi. Amerika’dan yolluyorlar.)
* Sephora
* www.gittigidiyor.com
* www.ebay.com

Not: Bazı insanlar yabancı forumlarda bu fırça ile ilgili şikayetlerde bulunmuş. Fırçayı yeni kullanmaya başlayanlar, yüzlerinde sivilce oluşumunun arttığından şikayet etmiş. Bu şikayet tabii ki herkes için geçerli değil, ve her insana göre değişir. Fakat ben yine de bunun sebebini açıklamak istedim. Clarisonic, cildinizi o kadar iyi ve derinlemesine temizliyor ki; cildinizin altında biriken kir, makyaj artıkları ve ölü deriler yüzeye çıkmaya başlıyor. Bu da kısa bir süreliğine de olsa sivilce oluşturuyor. Çok kısa bir zaman süren bu süreç, fırçanın cildinizi GERÇEKTEN temizlediğini gösteriyor. Eğer buna benzer bir şey yaşarsanız, sakın kullanmayı bırakmayın. 1 ay içerisinde gözlerinize inanamayacaksınız!

Not2: Bu fırça bir şekilde cildinize zarar verirse (ki çok yumuşak, pek mümkün değil), mutlaka cildiyecinize danışın. Belki günde 1 defa veya 2 günde bir defa kullanmanızı önerebilir. Kullandıktan sonra ciltte oluşan kızarıklık normaldir. Cilt tipinize göre değişmekle beraber, en fazla 5-10 dakika sonra geçer. Yüzünüz tertemiz, pürüzsüz kalır ve sağlıkla parlar.

Not3: Ayrıca her 2-3 ayda bir fırça başlığını değiştirmeyi unutmayın!!! :)

Categories:   Alışveriş / Shopping, Cilt Bakım / Skincare, Clarisonic, Makyaj / Makeup

Comments

 • Posted: 27 Ocak 2011 15:05

  Tweets that mention Clarisonic Face Brush - Pink Bubu -- Topsy.com

  [...] This post was mentioned on Twitter by Begum Gunceler, Begüm Günceler. Begüm Günceler said: Blogumda yeni yazı!! Clarisonic Yüz Temizleme Fırçası İncelemesi : http://pinkbubu.com/?p=961 [...]
 • Posted: 27 Ocak 2011 15:17

  girlshygirlguide

  alıcam galiba =D
  • Posted: 27 Ocak 2011 15:27

   Begüm Günceler

   Almaman hata olur, söyliyim :) Müthiş bir icat. Bırakamıyorum, tatilde bile yanımda!
 • Posted: 27 Ocak 2011 19:25

  morkelebek

  AAAcanım süpper bişiy olmuş. Benim de dikkatimi çekiyordu ne zamandır biliyor musun? O kadar güzel açıklamışsın ki, sayende öğrendim. :) Güle güle kullan cnm aslında benim de böyle birşeye ihtiyacım var. Acaba kendi sitesi Türkiye'ye direkt gönderim yapıyor mu? Sen yurt dışından mı aldın cnmcım?
  • Posted: 28 Ocak 2011 11:08

   Begüm Günceler

   Ben yurtdışından aldım birtanem. Ebay'den sipariş ettim. Kendi sitesi muhtemelen gönderim yapıyordur ama çok pahalı olur diye düşünüyorum :/ Gittigidiyor'da satanlar vardı en son, biraz pahalıya satıyorlar ama yurtdışından almakla aynı fiyata geliyor neredeyse. Bir de Sephora'yı denemelisin, orada satılıyor normalde. Öptüm! Beğenmene sevindim ;)
 • Posted: 28 Ocak 2011 12:29

  morkelebek

  Güle güle kullan canım. Ben de ilk fırsatta araştırıcam. Ayrıca sen Armani eyes kill maskarayı da ebayden aldım demişsin? Fiyatlar nasıl?
  • Posted: 28 Ocak 2011 12:50

   Begüm Günceler

   Fiyatlar fena değil tabii. TR fiyatına hiç bakmadan bodoslama aldım ben, umarım hata etmemişimdir. 36 dolara aldım, kargosu da bedavaya geldi. Çok mu pahalı olmuş?
   • Posted: 03 Mart 2012 09:35

    fatma

    almak istiyorum nasıl sipariş edicem bilmiyorum
    • Posted: 03 Mart 2012 19:14

     Begüm Günceler

     Canım, yazının hepsini okudun mu acaba? Orada yazdım nasıl alabileceğini... Yine de yardımcı olmaya çalışayım. Öncelikle unutma ki, yurtdışından getirtemezsin bu fırçayı çünkü yeni kanunlara göre, fiyat olarak gümrük limitini geçiyor. Ancak gittigidiyor'da satan birilerini bulursan alabilirsin. Ya da yurtdışına giden birine aldırıp getirtebilirsin. Başka çare yok maalesef :( Sevgiler <3
 • Posted: 29 Ocak 2011 13:26

  Zülal

  merhaba, makine icin kablosuz demissin. sephorada baktim simdi bir kablo var ama o sarj icin mi yoksa elektrige bagliyken mi calisiyor cözemedim.
  • Posted: 29 Ocak 2011 13:38

   Begüm Günceler

   @zülal yok hayatım, o şarj aletinin kablosu. Şarj ediyorsun sonra çekip alıyorsun, telefon gibi düşün :) Kablosuz yani alet. At çantana götür istediğin yere... ;)
 • Posted: 30 Ocak 2011 04:12

  filiz

  merhaba begüm,sitesinden baktım birkaç çeşidi var,sen hangisini kullanıyorsun?tam olarak yazarsan sevinirim:)teşekkürler
  • Posted: 30 Ocak 2011 09:18

   Begüm Günceler

   @filiz Merhaba canım! Ben Clarisonic Plus pembe renkli olanı kullanıyorum. Pembe renkli olan ürün, göğüs kanseri için özel yapılmış, ürünün belli bir miktar parası o vakfa gidiyor. 3 hızlı oluyor Plus olan çeşidi. Aslında pek de farketmiyor o hızlar. Yani Mia'yı da alabilirsin (küçük olan) çok farketmeyecektir. Hepsi aynı şeyi yapıyor nasılsa :)
 • Posted: 03 Şubat 2011 19:42

  ışıl

  Merhaba bu ürünü kullanırken nemli cilt üzerine mi kullanıyorsunuz yoksa yüz yıkama jeliyle cildinizi köpürtüp üzerine bu aletle mi masaj yapıyorsunuz?
  • Posted: 04 Şubat 2011 08:24

   Begüm Günceler

   @ışıl Merhaba!!! İkisi de olur aslında. Benim kullandığım yöntem şöyle, yüzümü önce suyla yıkıyorum, sonra yüzm ıslakken fırçayı da ıslatıp, üzerine temizleme jeli sıkıyorum ve ıslak cildimde masaja başlıyorum. Jel köpürmeye başlıyor zaten :) Ama önceden cildini köpürtüp, fırçayı ıslatıp, o şekilde de masaj yapabilirsin. Hangisi kolayına geliyorsa :)

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com