Pink Bubu

Happy Thursday!!Happy Thursday everyone!!! I know I made the name of these series ”Things Which Made Me Smile Today”, but I thought it was waaaay too long for a name! Sooooo, from now on it’s going to be HAPPY THURSDAY! What’s your ”Happy Thursday” list?

Türkçe: Mutlu Perşembeler millet!! Bu serinin adını ”Beni Gülümseten Şeyler” yapmıştım ama çok uzun olduğuna karar verdim. Bundan böyle ismi MUTLU PERŞEMBE olacak! Sizi gülümseten şeyler ne oldu bugün?


♥ You can feed the poor, give healtcare for needy animals, buy books for poor people, help rainforests survive and help cure breast cancer! How cool is that? Click the buttons everyday to help! It’s FREE!!! Click here —-> The Hunger Site
♥ Açları doyurabilir, evsiz hayvanlara yardım edebilir, fakirlere kitap alabilir, yağmur ormanlarını kurtarabilir ve göğüs kanserini yenmede yardımcı rol oynayabilirsiniz! Kulağa müthiş geliyor değil mi? Hem de hepsi BEDAVA! Sadece sitedeki düğmelere günde bir kere basmanız yeterli. Bence favorilere eklemeli ve her gün yapmalısınız: The Hunger Site


♥ Lemon-water ! OMG I can’t believe I haven’t figured this out way before. What a fool I am! First of all, it’s unbelievably healthy. Second, it protects you from getting a cold. EVER! I started drinking lemon-water a week ago and I can already feel the difference! If you want to learn more about it, click HERE.
♥ Limonlu su! Aman Tanrım, bunu ben nasıl daha önce keşfedememişim? İnanamıyorum. O kadar muhteşem bir şey ki. İçmeye başlayalı bir hafta oldu ve değişimleri şimdiden hissedebiliyorum. Öncelikle müthiş sağlıklı bir içecek. Ne soda, ne kola ne de başka bir şey. Limonlu su gibisi yok! Cildinizi güzelleştiriyor, metabolizmanızı hızlandırıyor, doğal detoks yapıyor, bağırsakları çalıştırıyor, nezle-grip gibi hastalıklar yanınızdan bile geçmiyor! Mutlaka ama mutlaka denemelisiniz. Daha fazla bilgi almak için BURAYA tıklayın.


♥ Baby Holga camera! I love everything about it :) It also has a necklace so that you can carry it around your neck. It also looks soooo cool! I bought it for $10 at ebay. You may find some pictures taken with this camera: HERE . (This website is basically why I bought this tiny camera!) (p.s. thank you GALA for introducing me to this wonderful item! Love you dear…)
♥ Bebek Holga fotoğraf makinesi. Holga makineler çok enteresan aletler. Bir de bunun bebek olanı ve rengarenk modelleri olunca, dayanamadım, alıverdim ebay’den. 10 dolara mal oldu. Bence bedava! Bu makineyle çekilen fotoğraflardan örnek isterseniz BURAYA tıklayın. (Fotoğrafları görünce, siz de benim gibi hemen sahip olmak isteyeceksiniz. Bu arada GALA‘ya teşekkür ederim makineyi bana tanıttığı için.)


♥ A very cool Turkish song, I’m sure you’ll find it interesting. I listen to it a lot lately…
♥ Normalde pop fazla dinlemem ama bu şarkıyı çok çok çok sevdim. Gülümsedim…

♥ Watching TV shows with my mom. Laughing our eyes off :)
♥ Anneciğimle dizi izlemek. Gülmekten yerlere kapaklanmak :)

♥ %70 sale on Asos !!!! Check it out HERE .
♥ Asos’ta %70 indirim !!!!!! Sakın kaçırmayın, BURAYA tıklayın .

♥ Writing 2 blog posts a day! Woot woot! I’m getting good at this.
♥ Günde 2 tane blog yazısı yazmayı başarmak! Yihuuuu! Bu işte iyileşmeye başladım.

♥ This is only local, sorry people :/
♥ Telkin mp3’leri dinlemek. Çok enteresan bir şekilde işe yarıyor. Sadece doğa sesleri dinliyorsunuz ve sevmediğiniz özellikleriniz yok oluyor, egonuz güçleniyor, kendine güveniniz artıyor, mutlu oluyorsunuz, depresyondaysanız çıkıyorsunuz vs. İlk başta inanmamıştım ama dinledikçe gördüğüm değişimlerden sonra, inanmamak pek mümkün değil. BURAYA tıklayın ve sizin de hayatınız değişsin!!!!


Love you all!
Cheers,
B.
Sizi seviyorum!
Sevgiler,
Begüm.

Categories:   Genel

Comments

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com