Pink Bubu

[ALIŞVERİŞ] Sigma Dupe Fırçalar ve Maybelline Age Rewind Ereaser Dark Spot Concealer

Merhaba tatlılar! Umarım her şey yolundadır, ben deli gibi çalışıyorum ve bir de üzerine kırıklandım. İnşallah çabucak atlatırım, yoksa yandım! Neyse… Bakalım neler almışmışmışımmmmmm?!

Hello my dears! I hope everything’s okay in your life. I’ve been working like a maniac and I also got sick. I need to get healthy very soon or I’m doomed for the rest of the month! Oh well…. Let’s see what I bought this time ;)


Bu iki ürünü de Ebay’den satın aldım, çünkü ikisi de Türkiye’de yok maalesef. Siz de satın almak isterseniz bana mail atın, ya da Face’ten vs yazın, ismini vereyim satıcının. Henüz ikisini de kullanmadım ancak fırçaların detaylı bir incelemesi Nazlıcığımın blogunda var. Zaten ben de ondan görüp aldım hemen. Eğer siz de okumak isterseniz BURAYA tıklayın. Çok cici bir blogu var, bilmiyorsanız hala hemen öğreninnnnn! :)

En kısa zamanda inceleme yazıları da geliyor. Muhtemelen Maybelline’inki daha önce gelir ;) Birazdan kullanıp fotoğraflayacağım çünkü.
Hepinize çok sevgiler! Kendinize iyi bakın, salgın var, hasta olmayın e mi? Mucuk!

I bought both of these items from ebay. I can give you the sellers name if you email me at begumg@gmail.com
The brushes are Sigma Dupes and they’re crazy cheap! Still a very good quality brush set. I will write the review for them as soon as I use them.
I will also write a review for the Maybelline concealer which I can’t wait to use! I’ll probably use it today and let you know how I feel about it.
Till then, take care! Love you all! Mwah!


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Alışveriş / Shopping

Comments

 • Posted: 22 Ocak 2014 11:16

  ceyda

  Güle güle kullan ben bunun sadece 4lü yüz fırçasını aldım bunu sonra gördüm önce görsem bunu sipariş ederdim. Maybelline in o kapatıcısı da harika! Neden güzel ürünleri TR'ye getirmemek için direniyorlar anlamış değilim =/
  • Posted: 22 Ocak 2014 12:46

   Begüm Günceler

   Sorma valla, hep aynı terane... Keşke daha güzel ürünler gelse ülkemize. O kadar çok ürün var ki yurtdışında ve çok çok ucuza! Bizde her şey aşırı pahalı. Drugstore ürün diye bir durumumuz yok neredeyse :(
 • Posted: 09 Ağustos 2014 19:39

  sinem

  fırçalardan nerede bulabilirim
 • Posted: 23 Ağustos 2014 22:04

  Feyza Öztürk

  Selam, Bu fırçalardan almak istiyorum ben de ama emin olmadım.Nasıllar sence?Bir de hangi satıcıdan almıştın?

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com