Pink Bubu

Finished Products / Biten Ürünler


Uzun zamandır biten ürünler yazısı hazırlamıyordum. Evi düzenlerken biten bir çok ürün olduğunu farkedince, hemen size bir yazı hazırladım. Fotoğraf makinemin kartı bende olmadığı için, telefondan çektim, idare edersiniz artık ;) Bakalım neler bitirmişim?

I haven’t posted any finished products post. Sorry for my lack of creativity. My camera’s SD card is at my BF’s house, so I had to take the pictures with my cell phone camer. Hope you like it still. Let’s see what products I finished…


1. Arko Krem – Böğürtlenli bu el kremine bayılıyorum! Sanırım bu 10. kutum falan. Bunun bir de büyük boyu var, kavanoz şeklinde. Aşığım. Başka hiçbir krem böyle güzel kokamaz bence. Fiyatı da çok uygun.
2. Vanilya ya da Lila kutudan gelmişti bu krem. Emin olamadım şimdi hangisiydi :) Yağlı ve sivilceye müsait bir cildim olmasına rağmen, bu nemlendiricinin yoğunluğu, öyle o kadar da yoğun hissedilmiyor. Kış günlerimin vazgeçilmeziydi. Cildimde bıraktığı yumuşaklığa hayran kaldım. Yeniden alacağım sanırım…


1. Arko Krem – A turkish brand. Smells like berries and it’s heaven! Love this moisturiser.
2. Isis Face Moisturiser – This is great for winter. It makes your skin so soft. I have acne prone/oily skin, yet this didn’t irritate my skin at all.1. Yves Rocher – Göz Makyaj çıkartıcı… Yağlı bir ürün. Gözünün çevresinde yağ sevmeyenlerdenseniz, almayın. Seviyorsanız, 100 kutu alıp stoklayın :) Çünkü bence en en en en en en iyi makyaj çıkarıcı ürün, budur. Gözlerimde makyajdan eser kalmıyor.
2. Nashi – Argan Yağlı Şampuan…. bunu, saçlarım uzunken ve bitmiş haldeyken kullandım. O kupkuru ve gebermiş saçları yeniden canlandırdı ve en azından taranmaya izin verir hale getirdi. Saç kremini de kullandım aynı zamanda. Eğer boyalı, yıpranmış saçlarınız varsa, mutlaka deneyin! Ben acayip memnun kaldım da…


1. Yves Rocher – the best eye make up remover of all time EVER. Please use it. Trust me on this one.
2. Nashi – Shampoo with Argan Oil… if you have crazy damaged and dead hair, use this shampoo & conditioner! Your hair will love you.1. Clinique – Air Brush Kapatıcı… göz altlarında fazla sorunu olmayan ve hafif kapatıcılık isteyenler bu ürünü kullanabilir. Ben severek kullanıyorum. Henüz başka kapatıcıya geçmedim, bu sanırım 10. seferim. Memnunum yani.
2. Yves Rocher – Kapatıcı… bunun rengi, yanağımdaki sivilceleri kapatmak için bire bir diye almıştım. Sonraları, Clinique ile karıştırarak kullanmaya başladım gözaltlarıma. Malum yazın yanında, Clinique fazla açık geldi. Organik bir ürün. Güvenle kullanıyorum. Kıvamı da az yoğun.
3. Calvin Klein Ruj – 31119 Rose Berry. Günlük kullanım için ideal. Bittiğine çok üzüldüm. Aynı renkten bulamıyorum :(


1. Clinique – Air Brush Concealer is a must if you have less stuff going on your undereye area. I like the texture a lot. I keep using it.
2. Yves Rocher – Concealer Pen is a little bit thicker than Clinique. I generally mix the two and make my own concealer out of it :) Organic stuff.
3. Calvin Klein Lipstick – 31119 Rose Berry is my favorite daily lipstick of all times. I can’t find it aynwhere. I’m so miserable :(

Categories:   Cilt Bakım / Skincare, Genel, Makyaj / Makeup, Saç Bakımı / Hair Care

Comments

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com