Pink Bubu

Sigma Brush Cleaner Glove

Makyaj fırçaları, bir makyajı kolay uygulanabilir kılan en güzel aletler bence. Ama temiz tutması çok önemli. Yüz fırçalarını 2 günde bir yıkamazsam, bakteri yuvası olup yüzümde sivilceler çıkartmasından korkuyorum. Göz fırçalarını da her hafta yıkıyorum. Ellerim çok aşınıyor ve pul pul dökülüyor. Fırçaları yıkamanın daha kolay bir yolu olmalı diye düşünüyordum ki Sigma imdadıma yetişti. Fırça yıkama eldiveni yapmışlar! Hemen bir adet sipariş ettim ve şu an elime geçti. Ba-yıl-dım-!!!!! En kısa zamanda size bununla ilgili bir video çekeceğim. Şimdi fotoğraflarına bakalım:

Aşağıda İngilizce tanıtım videosunu bulabilirsiniz… Çok tatlı bir ürün:


Ürünün yakın fotoğraflarını da çektim sizler için. Eldivenin bir tarafı yüz fırçaları için, yani büyük ve uzun kıllı fırçalar için. Diğer tarafı göz fırçaları için, yani hassas ve kısa kıllı fırçalar için. Parmak kısmında şekil vermeye yarayan desenler var. Eldivenin tüm yüzeyi (ön ve arka ve yanlar) farklı bölümlere ayrılmış. Hepsinde değişik desenler ve kabartmalar var. Bir kısmı yıkamak için, diğer kısmı sabunluyken kiri çıkartmak için, diğer tarafı şekil vermek için, bir kısmı da durulamak için. Hepsi ayrı ayrı eldivenin üzerinde yazıyor zaten.
Eldivenle birlikte bir de minik boy sample yollamışlar. Çok cici :) Mor renkli ve sevimli. Bu da aslında aynı görevi görebilir. Elinizin üzerine koyarsanız en azından onun üzerinde fırçaları yıkarsınız ve elleriniz aşınmaz frçayı döndürmekten :) Bir arkadaşıma hediye edeceğim bu deneme boyunu sanırım, bilemedim şu an… Size de göstereyim şirin deneme boyunu:


İşte bööööyle :) Bu eldiven sayesinde artık ellerim tahriş olmayacak ve her fırçamı çabucak yıkayacağım, şekillendireceğim. Bir de daha önceden almış olduğum Dry’n Shape ile de 4-6 saat arasında kurutabileceğim. Fırçalarıma özgürlük geldi! Darısı ülkemizin başına… ;)

Bu arada siz de almak isterseniz eğer, Türkiye’ye gönderim yapıyorlar. En fazla 3 hafta içinde ürün elinizde oluyor:
Kurutucu Eldiven için TIKTIK!
Kurutucu Çanta (Dry’n Shape) için TIKTIK!

Sevgiler
Begüm.

Categories:   Makyaj / Makeup, Sigma

Comments

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com