Pink Bubu

Fancy Box

Fancy Box is my new love… If you love to get surprises every month which includes different gadgets, this is for you! Click HERE to check it out… You’ll love it!!!! The rest of the post is explanation in Turkish and my April Fancy Box stuff… Enjoy!

Geçenlerde bir arkadaşım aracılığıyla yeni bir aplikasyon keşfettim. Adı ”Fancy”. Aklınıza gelebilecek her türlü değişik ürün bu sitede bulunuyor. Dünyanın dört bir yanından enteresan elektronik ürünler, dekorasyon malzemeleri, çılgın tasarımlar ve müthiş kıyafet/aksesuarlar gibi binlerce ürün var. Tumblr gibi fotoğraf sistemiyle çalışan bir site. Girip saatlerinizi harcayabiliyorsunuz, çok değişik şeyler var :) Gezinirken ”Fancy Box” diye bir şeye rastladım. Bu ürünlerin içinden, önceden sizin seçtiğiniz kategorilere göre, 6-7 parçalık kutular hazırlayıp size yolluyorlar. İçinden çıkanlar acayip güzel şeyler! Her seferinde kafayı yiyorum! Her ay $36 ücret ödüyorsunuz ve evinize kadar DHL ile kargonuz geliyor. Şimdiye kadar bana 2 kutu geldi ve ne bir kırılma, ne de bir ezilme vardı. Sistem harika işliyor anlayacağınız.

Fancy cicilerine bakmak için BURAYA, Fancy Box üyesi olmak için de BURAYA tıklayın….

Bakalım bu ay bana neler gelmiş ;)
İki ojeyi sürüp birbirine karıştırarak rainbow etkisi yapma modası varmış. Valla hiç haberim yoktu :) Bu ojelerle bir denemek lazım. Ortadaki minik şişede de tırnak eti yağı var. Bu ürünlerin hiçbiri hayvanlar üzerinde test edilmemiş, yani en sevdiğim kısmı bu!!!!

USB çoklayıcı… Benim pek işime yaramıyor ama erkek arkadaşımın işine çok yarayacak sanırım ;)


Dünyanın en minik led ışığı bu olsa gerek. Anahtarına, telefonuna ya da çantana takıyorsun ve acil durumlarda hayatını kurtarıyor. Baya da çok ışık veriyor, yani boyutuna bakmayın :) Güzel bir ürün. Hemen taktım ev anahtarıma ;)


Spor yapan biri olarak, gelen hediyelerin içinde en çok buna sevindim! Ipodumu nereye koyacağımı şaşırıp, spor esnasında bluzumun içine sokuşturuyordum. Harika bir rengi var ve çok şeker! Artık çok şık bir biçimde müziğimi dinlerken, sporumu yapabileceğim. Çok mutluyum!Bu da çok enteresan bir yemek kutusu. Keşke öğrenciyken gelseydi bana böyle hediyeler :) Ama ben bunu provalara giderken falan kullanıyorum. İçinde sosluk, çatal ve kocamaaaan yemekler koymak için alan var. Bir de bir tuşuv var ki, vakumluyor kutunun içini! Böylece yemeğiniz uzun süre taze kalıyor ve kokmuyor. Ha-ri-ka!!!!

İşte böööyle :) Ben bu Fancy şirketine bayılıyorum. Her seferinde çok enteresan ürünler yolluyorlar. Bakalım bir sonraki ay neler gelecek? Heyecanla beklemekteyim! Hepinize sevgiler ve öpücükler!!!!!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Categories:   Genel

Tags:  , , ,

Comments

 • Posted: 23 Mayıs 2013 19:18

  idil

  ozellikle son zimbirtiya bayildim, ilk defa senden duydum bu fancy boxu, kac para acep daha once yazdinmi bakinayim
  • Posted: 23 Mayıs 2013 19:19

   idil

   kargoya nekadar veriyorsunn :)
 • Posted: 13 Temmuz 2013 17:41

  girlshygirlguide

  Fancy 3 senedir kullanıyorum ve box ını bilmiyorum ya kendime yuh! sana da teşkur sayende ögrendim. bakalım benim kutudan neler çıkacak =))
  • Posted: 16 Temmuz 2013 10:39

   Begüm Günceler

   Bu ayki kutumdan Lomography'nin Fish Eye fotoğraf makinesi çıktı!!! O kadar diyim sana :))) Acayip memnunum ben bu kutudan. Her ay iple çekiyorum... Seninkileri de söyle gelince ;)

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com