Pink Bubu

♥♥♥ Lime Crime ♥♥♥


Bu aralar çok hassasım canlar. Hayvanlar üzerinde deney yapan şirketlerin hepsini yakıp yıkmak istiyorum. Geçenlerde PETA’nın marka listesine şöyle bir baktım da, o kadar çok ürün kullanıyormuşum ki hayvanlar üzerinde deney yapan! Çok kızdım kendime. Çok da üzüldüm. Yavaş yavaş elimdekileri bitirip, Vegan ya da Organik ürünlere geçmeye karar verdim. Ne kadar başarılı olabileceğimi bilmiyorum ama deneyeceğim.

Tüm bu araştırmaları yaparken, bir sürü Organik ve Sağlıklı makyaj markası keşfettim: LIME CRIME !

Tamamen Vegan ürünlerden oluşuyor, asla kimyasal kullanmıyor ve hayvanlar üzerinde deney yapmıyorlar. Hem bünyemize yararlı, hem de hayvancıklara hiç zararı yok! Fiyatları biraz pahalı olsa da, kullanımı uzun süreceği için aldım ve denemeye karar verdim. Göz farı setlerinden birini aldım. Açıkçası bu kadar güzel pigment renkleri beklemiyordum! Parmaklarımı şööööyle bir sürmemle renk cümbüşü doldu! Sizi fotoğraflarla başbaşa bırakayım da anlayın ne demek istediğimi… Yarın da bu ürünlerle makyaj yapacağım, bakalım gözde nasıl duruyormuş. Bu arada renkler tam yaz renkleri. Harika!!!!
Lime Crime markası biraz marjinal takılan bir kozmetik firması. Ben de buna bayılıyorum! Nerede değişik ve deli renk var, orada Lime Crime’ı buluyorsunuz! Özellikle değişik makyaj yapmayı seven insanlar için vazgeçilmez olma yolunda. Tabii bir de yüzüne kimyasallarla dolu şeyler sürmek istemeyen insanlar için ideal…

Sizi de hayvanlar üzerinde deney yapılmamış ürünleri almaya ve bundan böyle onları kullanmaya çağırıyorum. Bu ürünlerin ve markaların detaylı listesini yakın zamanda blogda paylaşacağım. Takipte kalın. O zamana kadar, görüşmek üzere!

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Categories:   Makyaj / Makeup

Comments

  • Posted: 16 Mayıs 2013 15:10

    ArgentinianBeauty

    Kesinlikle çok haklısın :) Hayvan deneyi yapmayan markaları kullanmak hep bünyeye yararlı, hemde hayvanlara :) En sinir olduğum şey ise bazı bloggerların bu durumu bilmesi ama yine de hayvan deneyi yapan markaları kullanması. PETA listesini okuyunca bende üzülmüştüm, sevdiğim markaların o kara listede bulunması moralimi bozmuştu. Ama karar verdim ve dedim ki, ''Ben bu markaları kullanarak hayvanları öldürmeyeceğim!'' Ve bıraktım. Hayvan deneyi yapmayan bir sürü sertikalı marka var ve onları kullanıyorum. Ve sende vegan ürünlere geçiş yaptığın için seni kutluyorum :)

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com