Pink Bubu

Watsons & Gratis Shopping

Dün yine çılgınlık yapıp bir sürü ıvır zıvır aldım. Akıllanmayacak bu deli gönül :) Gerçi çoğu ihtiyacım olan şeylerdi ya, neyse… Buyrun sizinle de paylaşayım. Var mı merak ettiğiniz bir şey? :)

I always say that I won’t go shopping for a while but it never works out for me. Oh well… Here’s what I bought from Gratis & Watsons stores. Hope you like ’em :)


(Rujları merak edenler olur diye ayrıca fotoğrafladım…Kate Moss Matte serisi… #101 – Pembe Kahve, #111 – Kırmızı / Here’s close up of the lipsticks…Kate Moss Matte collection… #101 – Pink Brown, #111 – Red)

Sevgiler tatlılar ♥♥♥ Cheers my dears

Categories:   Alışveriş / Shopping, Genel

Comments

  • Posted: 03 Şubat 2013 23:12

    Ahu

    Merhaba ! Yazdığın şeyleri sürekli takip ediyorum başarılı buluyorum :) Maalesef kısıtlı vaktim olduğu için tek gecede bütün yazdıklarını bitiriyorum tadını çıkaramadan :( Öğrenmek istediğim bir şey var.Acaba saçın için hangi ürünleri kullanıyorsun nasıl bakım yapıyorsun ? Bunun için bir video hazırlayabilir misin ? Ya da yazabilir misin ? Hangisi kolayına gelirse.Acil yardıma ihtiyacım var ! Buarada önceden önerdiğin kremli saç bakım kürünü yaptım oldukça güzeldi. Teşekkür ederim sevgiyle kal !

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com