Pink Bubu

Lilakutu – Yılbaşı Paketi! [LOCAL]

NOT: Yazılarıma çok kırıcı ve ağır eleştirilerle, hakaretlerle dolu yorumlarda bulunmak, sizi benden daha akıllı ya da bilgili ya da üstün kılmaz. Lütfen yorum yazarken biraz daha dikkatli ve özenli olalım. Ben bu konuları yaladım, yuttum, her şeyi biliyorum, siz bok yiyin gibi bir tavır içerisinde değilim. Bilmediğim, yanlış yaptığım ya da hatada bulunduğum yazılar tabii ki olacak. Sonuçta herkes gibi ben de hala bir sürü şey öğreniyorum. Hata yapmış olabilirim. Yanlış yazmış da olabilirim. Bu size beni aşağılama ya da hakaret etme hakkını vermez!!!! Kırıcı ve kaba bir biçimde eleştiri yazıları yazacağınıza İNSAN GİBİ uyarmayı deneyin. Emin olun, daha çok saygı ve sevgi görürsünüz… Yazıdaki hatalarımı da düzelttim. Yanlış bilgi vermişim bir kaç üründe, hemen düzelttim. Karışıklık için üzgünüm. Lütfen artık beni kırmaya çalışmaktan VAZGEÇİN!!!!

——————————————————————————————-

Lilakutu’ya üye olmak için TIK TIK !!!!!

Lilakutu yine müthiş bir paketle karşımızda! Her ay bana kendini daha da çok sevdiriyor bu şirket. Haydi hayırlısı :)


Bu markanın ürünleri tamamen organik. 1-2 sene önce yaban gülü aromalı ürünlerini kullanıyordum ve saçlarım bana ne kadar teşekkür etse azdı! Acayip güzel ürünleri var. Bu ürün de eminim güzeldir. Yalnız koku hassasiyeti yaşayanlar Aubrey ürünlerini alırken dikkat etsin. Bazılarının kokusu dayanılmaz oluyor! Kullanınca haber veririm nasıl bir şey olduğunu :)

Sizlere daha önce Facebook sayfamda sormuştum, hangi deodorant iyidir diye. Bir çok cevap gelmişti. Lilakutu da bu soruyu duymuş olacak ki, deodorant koymuş :) Kullanmak için sabırsızlanıyorum, umarım güzeldir.

Bioderma güzel bir marka bence. Ürünleri gayet kaliteli ve kullanan çoğu arkadaşım da memnun. Bu ürün yüz yıkama jeli. Yeni bir yüz yıkama jeli kullanmak isteyenler için güzel bir seçim olmuş.

Özellikle saçları işlem görmüş, yıpranmış ve kurumuş insanların kullanması gereken bir üründür argan yağı. Son bir kaç senedir müthiş bir argan yağı furyası aldı başını gidiyor. Bu ürün de el ve vücut losyonu şeklinde. Üzerinde yazana göre %100 argan yağı içeriyormuş. Deneyip, göreceğiz!!!! Ama şimdilik kokusu güzel ;)

Anti aging ürünlerinden yalnızca göz altı kremi kullanıyorum. Bu ürünü anneme veririm muhtemelen, bana pek uymuyor şu an. Onun yorumlarını yazarım size.

Gece kremi kullanmayı sevenler için güzel bir ürün. Gece kreminiz bittiyse bunu kullanabilirsiniz. Kokusu da çok cici bence…

Ozonlanmış ürünlerin çok ağır kokuları oluyor. Bir türlü barışamadım kendileriyle! Bu ürünü bu tarz ürünleri seven bir arkadaşımla paylaşacağım. En azından kullanmayı seven birine gitsin ürün :)

Diş macunu içinde gizli fırça! Bayılıyorum bunlara ben! Çantamın vazgeçilmezleri :)

Yeni nemlendiricler kullanmak isteyenler için güzel olan bu deneme ürünleri mantıklı tabii. Ama maalesef cilt ürünlerinde bir kerelik kullanımdan hiçbir şey anlaşılmıyor :/ Bunu henüz kullanmadım, en kısa zamanda haber veririm.

Bir kadın bir erkek deneme boy parfüm. İkisi de aşina olduğum ve çok sevdiğim parfümler. Hafif kokular seviyorsanız, ikisi de tam sizlik! Biri size, biri de sevgilinize ;)

Bu oje çok değişik! Tamamen su bazlı ve paraben içermeyen bir formülü var! Doğa dostu insanlar ve kimyasallardan uzak duran kişiler için birebir! Ayrıca asetona gerek olmadan, direkt tırnağınızdan soyularak (bu arada tırnağa zarar vermiyor) çıkabiliyor olması! Bir de iki kat sürdüğüm halde kuruması yalnızca 20 saniye falan sürdü! Müthiş! Şişedeyken koyu bir mor gibi görünüyor ancak kuruduğunda kopkoyu bir bordoya dönüşüyor. Hatta içinde minik tefek yaldızlar da var… Tek kötü özelliği, kokusunun çok garip ve rahatsız edici olması.

Bu flaşsız hali.

Bu da flaşlı hali.

Son olarak da bir sürpriz yapıp balon yollamışlar. Şişirip odama koyarım artık :)

Siz de beğendiniz mi bu ayki paketi? Düşünceleri alalım??????

Lilakutu’ya üye olmak için TIK TIK !!!!!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Genel, Local (Yerli)

Comments

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com