Pink Bubu

Are You For Real???

Blog yazısı hazırlamak çok eğlenceli. Ürünleri incelemek, size bilgiler sunmak, bir çok fotoğraf çekmek, onları editlemek, sizlerle paylaşmak… Bunlar harika şeyler, çok çok zevk alarak yaptığım şeyler. Ama tüm bunların sonunda odamın hali içler acısı oluyor! Baksanıza, makyaj masamı ne hale getirmişim? Ah ah, hiç bana göre değil bunlar. O masada gördüğünüz ürünlerin hepsinin inceleme yazılarını yazıyorum sırayla. Sanırım uzun sürecek ama değecek gibi. Var mı gözünüze çarpan herhangi bir tane??? Bu arada oyunum olduğu zaman kullandığım beyaz bir makyaj çantam var. Geçen günkü oyundan sonra içi savaş alanı gibi kaldı. Onu da çektim size. Normalde pek düzenlidir ama oyun sonrası böyle oluyor işte :) Belki onun içindekilerden de inceleme yazısı okumak istersiniz?

Writing a blog post is very fun. Gathering info about the product, taking a shit ton of pictures, editing them, reviewing my ass off so that I can answer every single one of your questions. I really enjoy doing this. But after I’m done with a post or two, my room looks like a disaster!!! Look at the pictures below and you’ll know what I mean. Oh boy… I need to learn to organize my shit. I’m gonna write a review about everything you see on that makeup table. Any specific choices?????? By the way, I have a white make up bag that I use for my stage productions. I took a picture of it too! Of course, it’s the ‘afterwards’ picture. Very messy… Maybe you want me to write reviews on the stuff in it too???

Çok dağıtmışım değil mi? :) Neyse artık, toplayacağız, el mahkum. Söyleyin bakalım, önce hangisinin yazısını yazayım???
Isn’t it crazy messy? :) Oh well, I gotta clean up and organize. So tell me, which one of them do you want to see first?????

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Genel, Makyaj / Makeup

Comments

 • Posted: 07 Ocak 2013 14:40

  Merve

  Merhaba ojelerini koyduğun organizerı nerden aldın_ harikaymış!
  • Posted: 07 Ocak 2013 21:06

   Begüm Günceler

   Teşekkür ederim :) Ebay'den aldım... nail polish rack diye aratınca bir sürü çıkıyor. Gerçi süngerden falan kendi yapan arkadaşlarım da var... Onu da deneyebilirsin vaktin varsa :) Sevgiler...

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com