Pink Bubu

Today’s Make Up …

Günün makyajı yazılarını yapmayalı baya oldu. Fotoğraf makinem bir proje için kullanılıyordu. Şimdi de şarj aleti kayboldu! O yüzden bu fotoğrafları iphone’umla çektim. Kalite için kusura bakmayın canlar… Umarım seversiniz! Kullandığım ürünler, yazının sonunda yazıyor. Sevgiler <3 NOT: Yeni saç rengimi beğendiniz miiiii?????

It’s been a while since I’ve done these. My camera was busy with a project. And now my charger is missing! So I took these pictures with my Iphone, sorry for the quality… Hope you like ’em! The products I used are mentioned at the end of the post. Cheers! <3 Do you like my new hair color???????

Kullanılan Ürünler / Products Used :

– Bare Minerals Foundation (Medium Beige) / fondöten
– Clinique Airbrush Concealer (02 medium) / gözaltı kapatıcı
– MAC blush (Desert Rose) / allık

– UD Naked Palette (Buck + Virgin + Darkhorse) / göz farları
– Avon Eyeliner / göz kalemi
– Lancome Hypnose Mascara / rimel

– Stilla Lipstick / ruj

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Makyaj / Makeup, Todays makeup

Comments

 • Posted: 06 Kasım 2012 00:38

  loRen

  yahu begum sarı olgun gosterıyor dedık gtmıssın kızıl yapmıssın :S olgun saç renkleri nı sevıyorsun sanırım tamam yaşında çok genc degıl ama yaşıtlarına gorede yıpranmış gibi olgun gosterıyorsun ana sayfadaki sarışınkenki resimlerine birbak iyiicEnee:/ koyu kumral açık kumral kestane falan yapsaydın hadi onu geçtim kıvırcık yapma bari belki ondanmı böyle gözüktü bilmiyorum bi kahkül belki perçem kumral saçlar düz fön harikA gider bak sana mesela şu profesyonel çekımındeki eteğinin ucuştuğu resimdeki saç rengin harika resimde harika sende çok güzelsin orda diğerlerine bakıyorum tanıyamıyorum yavv üzüldüm ama sen mutluysan tabi bu renkle nediyim :S.....
  • Posted: 06 Kasım 2012 01:51

   Begüm Günceler

   Oyun için kızıl renk yaptım tatlım... :) Benim kendi saçlarım kıvırcık zaten, bir şey yapmadım ekstra yani... Ben sevdim bu kızılı, böyle kullanırım şimdilik. İleride değiştireceğim zaman bakarızzzzz... Önemli olan iç güzelliği, boşver :)
 • Posted: 06 Kasım 2012 05:40

  damla

  Saç rwengin harika olmuş. Seni hep takip ediyorum ve aklımdan bu kız saçlarını "kızıl" yapsa hatta "bakır" yapsa ne çok yakışır derdim haklıymışım. Gözlerinin rengini daha bir güzel ortaya çıkartmış. Güle güle kullanın :)
 • Posted: 06 Kasım 2012 05:41

  damla

  Bu arada eski bir sarışın olarak bu rengin sarıdan çok daha güzel durduğunu söyleyebilirim. Daha asil, daha karakteristik... :)
  • Posted: 06 Kasım 2012 08:34

   Begüm Günceler

   Çok teşekkür ederiiimmmmm :) Ben de çok seviyorum...
 • Posted: 06 Kasım 2012 13:58

  loRen

  haklısın canım anlıyorum ben senı işinde zor ya baksana sıf onlar istedi diye değiştirdin şişmanla derler şişmanlarsın zayıfla derle zayiflarsın amann zorr orda hayat çok zor biliyorum bişekilde para kazanmak bişekilde hayata tutunmak için çalışmak lazım geçen birisi diyordu istanbula giden bozulur oranın çevresinden gece hayatından falan filan diye karakteri oturmamışsa kesin bozulur tabi dedim .Ama bak genede beni dinle derim bak bakır falanda değil kızıl ve sarı platin ve tonları saçlar insanı olduğundan dahada olgun gösterir böyle daha doğal tonları sevmeye çalış koyu-açık kumral gibi birde kahkül yada perçem ama kahkul daha bi yakışır sana dediğim yapsan çok güzell olur bak birgün yapacaksındır elbet çok görmeyi isterim o halini hayal ettimde bak çokyakışır .....
 • Posted: 13 Mart 2013 22:21

  Canan

  Bence harika olmuşsun Begüm! Eyelinerın duruşu bile daha güzel bu renkte ve yüzüne çok yakışmış, gözlerinin o güzelim rengi ortaya çıkmış. Sarışın olmak kolay ama bu renk herkeste güzel durmaz, bence tam bir sanatçı rengi bu :) Ama dediğin cok doğru; onemli olan iç güzelliği, ki o da sende var. Sevgilerimle !

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com