Pink Bubu

Some cause happiness wherever they go…


You can be happy… Really… Just never stop trying to live the life you want. I promise you. Everything will happen just the way you want them to be. Or even better! Never stop believing yourself. You’re worth everything. You’re precious. You’re your own family, friend and even lover. Don’t let anyone make you feel down or unimportant. Because you are! This is YOUR world. Nothing would matter if YOU weren’t here. But you are here. So remember that it is your world and you’re ALWAYS in control of it. You can ALWAYS shape the things the way you want them to be. Don’t stop fighting. Don’t make yourself miserable, just be happy! Learn to accept things, forgive and move on! Love yourself. Always… Wanna hear someone say it? Okay. I LOVE YOU! Now go and live your dream! You know it’s worth everything!!!

Mutlu olabilirsiniz… Gerçekten… İstediğiniz hayatı yaşamaya çalışmaktan asla vazgeçmeyin. Size söz veriyorum. İstediğiniz her şey, tam olmasını istediğiniz gibi olacak. Ya da daha güzeli! Kendinize inanmaktan asla vazgeçmeyin. Siz her şeye değersiniz. Siz değerlisiniz. Siz, kendi kendinizin ailesi, arkadaşı ve hatta sevgilisisiniz. Kimsenin size kendinizi kötü veya önemsiz hissettirmesine izin vermeyin. Çünkü önemlisiniz! Burası SİZİN dünyanız. Eğer SİZ olmasaydınız, hiçbir şeyin önemi kalmayacaktı. Ama şu an buradasınız. Unutmayın ki bu sizin dünyanız ve HER ZAMAN kontrol sizde. İstediğiniz her şeyi, istediğiniz gibi şekillendirme şansınız var. Savaşmaktan vazgeçmeyin. Kendinizi mutsuzlukla cezalandırmaktansa, huzur ve mutlulukla ödüllendirin! Olayları kabullenmeyi öğrenin, affedin ve yola devam edin! Kendinizi sevin. Hep… Birinin size bunu söylemesini mi istiyorsunuz? Olur. SENİ SEVİYORUM! Şimdi git ve hayalindeki hayatı yaşa! Tüm çabana değeceğini biliyorsun!!!!

‘ Gerçekten gülümsediğin zaman yaşarsın … ‘

(..)

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Happy Thursday, Photography, Yaşam / Lifestyle

Comments

 • Posted: 13 Temmuz 2012 08:25

  ceren

  bu ne kadar güzel ne kadar iç açıcı ne kadar rrahatlatıcı ne kadar şeker bi post böyle bebeğim ya... :) :) canımın içisin canımsın başka da bişey demiyorum... aynen herşeyin başı tebessüm bence de kimse için değil kendin için yaşamak... umarım becerebiliriz hayatım çok teşekkür ederim... eee gel bi de bu güzel post için öpeyim seni... muaaaaaaaahhhhh... :)
  • Posted: 13 Temmuz 2012 09:14

   Begüm Günceler

   Canım benim, beğenmene çok sevindim :) Benim eskiden bir blog geleneğim vardı, Mutlu Perşembe diye... Her Perşembe günü, buna benzer şeyler yazıp, o gün beni mutlu eden şeylerin listesini çıkartıyordum. Mutlu olduğum zaman çekilmiş fotoğraflar paylaşıyordum. Yine yapayım dedim. Özlemişim :) Mucuk!!!!!
 • Posted: 13 Temmuz 2012 11:15

  ceren

  hehe iyi yapmışsın kuşum hep yap devam et devam et çok güzel oluyo... bi de hani benim videom? :) :) özledik videolarını da...
 • Posted: 22 Temmuz 2012 12:50

  guzelliknehri

  çok güzel bir yazı olmuş, =) ama yine de o cesaret yok bende sanırım. belki bir gün...

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com