Pink Bubu

Neon Orange!

Hello my lovelies! Today I wanted to show you this amazing neon orange polish. It’s from Essie and the number is 695 – Bright Tights. (I accidentally dropped it to the floor when I wrote this. Thank God nothing happened!)

Selam canlarım! Bugün sizlere bu müthiş parlak ve fosforlu neon turuncu ojesi göstermek istedim. Markası Essie ve numarası da 695. Rengin adı Bright Tights. (Tam bu yazıyı yazarken ojenin ismine bakmak için şişesini elime aldım ve yere düşürdüm. Allahtan kırılmadı!)It was impossible to capture the real color of this polish. Think of it as an extremely (I’m not exaggerating, it really is freakishly bright) neon orange. Kind of like ‘in your face’ type of orange :) I don’t know if I could explain it well…

Gerçek rengini fotoğraflamak dünyanın en zor işi. Çok ama çok çok parlak ve neon bir turuncu olarak gözünüzün önüne getirebilirsiniz. Hani mor ışık verirler de tüm beyazlar parlar ya, aynen öyle bir turuncu olduğunu hayal edin :) 700 metre öteden bile farkedilecek kadar fosforlu. Harika!

The Turkish price is 27,50 TL. Application is not very easy because the polish is neither matte nor shiny. Right in between :) I needed to apply 3 coats to get an even result but maybe that’s my ineptitude. Still, it dries really fast and looks amazing when it’s applied correctly. The polish seems thick at first but when you start applying it, you immediately understand that the thickness is necessary for this type of polish. I really like the color. Essie will never disappoint me :) Do you like it too?

Türkiye fiyatı 27,50 TL. Sürümü çok kolay değil çünkü ne mat, ne de sedefli bir bitimi var. Tam ikisinin arasında bir şey. 3 kat sürdüğüm zaman eşit bir görünüm elde edebildim ama bu belki de benim beceriksizliğimdendir, bilemiyorum :) Yine de 3 kata rağmen çok çabuk kuruyor ve kurudu mu olağanüstü bir renk ortaya çıkıyor. Ojenin yapısı biraz kalın, ilk başta bu beni korkuttu ama sürerken anladım ki, ince olsa bu şekilde süremezdim. Renge gerçekten bayıldım. Essie markası beni hiç hayal kırıklığına uğratmıyor ;) Siz de beğendiniz mi?

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Alışveriş / Shopping, Manikür / Manicure, Oje / Nail Polish

Comments

 • Posted: 06 Mayıs 2012 15:25

  Yasemin

  Muhtesem duruyor! Önümüzdeki yaz sezonun hit rengi turuncu. Ben de bu aralar turuncu denemeyi düsünüyorum, bloglarda takip ettikce cok hosuma gidiyor cünkü. Sana da cok yakismis bu arada. :) Yalniz Türkiye'deki fiyatlari gercekten cok tuzlu. Essie Almanya'da 8 € falan sanirim (yaklasik 17,18 TL).
  • Posted: 06 Mayıs 2012 17:15

   Begüm Günceler

   Ah evet yaaa... Bu TR fiyatları konusunu ne yapacağız hiç bir fikrim yok :( Kazıklanıp duruyoruz... Neyse ne yapalım artık, modaya ayak uydurmak adına bazı şeylere göz yumacağız artık :))) Sevgiler canımmm.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com