Pink Bubu

Clinique Dark Spot Corrector


I just bought this pack of Clinique Dark Spot Corrector. It had a mini makeup bag (which looks so cute!) and lovely/usable products for free! Yay!!! If you live in Turkey, make sure you go to YKM and talk to the people in the Clinique stand.

Geçenlerde kostüm provası çıkışında Saphire Alışveriş Merkezine gittim. Hem H&M’e girmek istiyordum, hem de gezmek. YKM’ye takıldı gözüm. Bir de baktım ki Clinique standında Dark Spot Corrector kampanyası var!!! Atladım tabii ki, çünkü gerçekten denemek istiyordum. Güzel bir paket yapmışlar. Yanılmıyorsam 150 küsur TL verdim (ama emin olamıyorum, 2 hafta oldu alalı). Hala bu kampanya varsa tavsiye ederim, içinden çıkanlar çok işlevsel ve cici.
I adore this makeup bag! It looks small but it really isn’t! Love it!

Bu çantanın güzelliği nedir böyle? Bayıldım bayıldım!!! Minik görünüyor ama içine her şey sığıyor…I really like this face scrub. I used to use it all the time but I was out of it this month. This is a true gift for me!

Bu peelinge bayılıyorum. Uzun zamandır kullanırdım zaten ama son 1 aydır bitmişti. Gerçek bir hediye oldu bana!


I have no idea about this moisturizer but I’m sure it’s great! Can’t wait to try it! It has SPF 20! Woot woot!

Bu nemlendiriciyi hiç denemedim ama eminim müthiştir! Denemek için sabırsızlanıyorum! 20 faktör güneş koruması var! Yaşasın!


This sample was attached to the box. A lovely gift :) And it’s MY skin color!
There was a mascara in the makeup bag also, but I forgot to photograph it, sorry :/

Bu deneme boy fondöten kutuya yapıştırılmıştı. Ne ince bir jest :) Ve benim ten rengim!
Çantanın içinden ayrıca bir de siyah rimel çıktı ama fotoğraflamayı unuttum, üzgünüm :/I didn’t actually start using this yet. I want to document it while I do. So I’m gonna start using it starting from tonight! I’m gonna write a review of it each week. Let’s see if it really helps with the dark spots and acne scars. We’ll all see I guess :) Keep waiting my dears…

Bunu kullanmaya henüz başlamadım aslında. Kullanırken arşivlemek istiyorum. O yüzden her hafta, cildimdeki değişimle ilgili bir yazı hazırlayacağım. Böylece hep birlikte göreceğiz cilt lekelerine ve sivilce izlerine nasıl geldiğini :) Beklemede kalın canlarım…

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Clinique, Happy Thursday, Youtube

Comments

 • Posted: 11 Nisan 2012 11:24

  aswanginkosesi-merve

  Bu ürünü bir süredir çok feci şekilde merak ediyordum. Haftalık yazıları merakla bekliyorum. Gerçi hatun senin yüzünde ne lekesi ne izi varda nerene sürücen bunu yahu cıxcıxcıx:D
  • Posted: 11 Nisan 2012 21:41

   Begüm Günceler

   Ah be bebeğim ahhhhh... Keşke öyle olsa valla. Videolarda falan belli olmuyor ama sivilce izleri var benim yanaklarımda :( Eskiye göre daha iyi tabii ama makyajsızken baya farkediliyor... onlar için kullanacağım. Bakalım ne olacak. Gerçi istikrarlı kullanamıyorum :/ Biraz sonuçları etkileyebilir o yüzden. Göreceğiz... Mucuk!
   • Posted: 11 Nisan 2012 22:59

    aswanginkosesi-merve

    ahh o yanak bölgesi yokmuu yanak bölgesii. Benimde aynı şekilde :( Haydi bakalım merakla bekliyorum ben sonuçlarıı :)
 • Posted: 27 Mayıs 2012 19:22

  viva

  Bu ürünü cok merak ediyorum tatlim, postlarini bekliyorum mutlaka!! : )

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com