Pink Bubu

LuxyBox [NİSAN]


LuxyBox firması ile önce tadsız bir başlangıcımız oldu. Fakat sonrasında karşılıklı mailleşerek ve birbirimizi açıklayıp, anlayarak çok güzel bir bağ oluşturduk. Sağolsunlar, gerçekten de o kadar iyi ilgilendiler ve sorunu çözmeyi öyle çok istediler ki, iş disiplinlerine hayran kaldım!
Buradan öncelikle tüm LuxyBox ailesine, Destek Ekibine ve Tuğba Hanıma teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Güzel iş ahlakınız ve müşteri memnuniyetine verdiğiniz önem beni çok çok sevindirdi. Hep bu şekilde kalmanızı ve işinizi en güzel yerlere taşımanızı dilerim…

Gelelim Nisan ayı kutusuna. Ben çok sevdim :) Gliss haricindeki ürünlerin hiçbirini kullanmamıştım, o yüzden değişik bir tecrübe olacak benim için. Deneme boy ürün kullanmayı seviyorum. Sevmezsem, bitmesi kısa sürüyor. Seversem de gidip hemen tam boyunu alıyorum :) Bakalım neler gelmiş bu ayki kutuda???Bu çiçeğin üzerine bir parfüm sıkmışlar sanırım, Allahım böyle güzel bir koku daha yok!!! Ve geçmiyor kokusu yani. Kıyamadım atmaya, odama koydum, buram buram kokuyor. Çok mutlu oldum. Teşekkür ederim bu güzel jest için :)


İçindekileri tek tek yazmaya üşenen blogger modeli :P
Gliss’in her türlü ürününe bayılıyorum. Zaten şu an kullandığım şampuan, saç kremi, bakım kremi ve ısı korumalı sprey hep Gliss markasından. Çok seviyorum kendilerini, aşk yaşıyoruz. Bu maske de siyah seriden. Henüz buna başlayamadım çünkü kendi serimden 4er tane almıştım (yedekleme canavarı Begüm!!!!) o yüzden onlar bitmeden, yeni herhangi bir şey almayı düşünmüyorum. Merka ediyorum. Kısmet bu maske ile denemekmiş…Bu ürünleri hiç kullanmadım. Cilt ürünlerini denemek için en az 1 ay gerektiğini düşünürsek, bu deneme boylar çok işime yaramayacak sanırım. Ama yine de kullanacağım, merak ediyorum çünkü :) Bakalım…Bu tarz kirpikleri asla takamıyorum… Tüm olanları tercih ediyorum. Aslında hiç denemedim bu tarz olanları desek daha doğru olur. Belki bu sayede denerim :) Fotoğraflarım size zaten. Kutunun üzerinde yazan sauna, swim falan yazısı enteresan tabii. Bunları takıp saunaya gireceğim. Bakalım çıktığımda hala duruyor olacaklar mı??? :)))))


Bvlgari markasını hiç kullanmadım daha önce. Bu serinin kokusunu sevdim. Banyo sonrasında mutlaka kullanacağım. Sabunu da el sabunu yapacağım, severim değişik sabunlar kullanmayı :)


Lanvin markasına hasta biri olarak, bu marka çıkınca pek sevindim. Bir ara bu şampuanı mutlaka deneyeceğim. Takipte kalın :)

İşte bööyle… LuxyBox kutusunu çok sevdim ben. Aslında bir önceki ay da gelmişti ama o ay inanılmaz yoğundum ve bir türlü inceleyememiştim kutuyu. Kısmet bu kutuyaymış :) Sizler de sevdiniz mi?!

Sevgiler,
Begüm.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Genel, Local (Yerli)

Comments

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com