Pink Bubu

Vanilya Club [NİSAN]


SİZ DE ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!!!


Yeni bir kutu ile karşınızda Vanilya Club!!! Bu sefer bana biraz az geldi ama bilemedim neden öyle. Belki de hep 5’ten fazla ürün almaya alıştığımdan olsa gerek.


Bu sefer fazla vaktim olmadığı için ürün açıklamalarının fotoğrafını çekip sizinle paylaşmayı uygun gördüm. Kızmazsınız değil mi? :)


Chantecaille isimli markayı yeni duydum. Kutunun içinden çıkan tek tam boy ürün, bu ruj. Ürünün paketlemesi, ambalajı ve kutusu çok hoşuma gitti. Gayet kaliteli görünüyor. Rengi koyu kahve ama mat bir bitişi yok. Sedefli gibi ve biraz da şeffaf. Dudağımda denemedim fakat elimdeki swatchı sevdim. Sürümü çok kolay ve kokusu da gayet güzel. Kullandığım zaman sizinle paylaşırım mutlaka.


Bu da yine aynı markadan, Chantecaille . Cilt ürünü olarak her markaya güvenemiyorum ama bu marka nedense güzel göründü gözüme. Sanırım dış görünüme ve tipografiye verdikleri önemden kaynaklanıyor. Tabii bir de ürünün güzel kokusu :) Koku hassasiyeti olan bir insan değilim, o yüzden güzel kokan ürünleri çok seviyorum, elimde değil… Fakat ürünün kokusu hafif, o yüzden hassasiyetiniz varsa, rahatsız olacağınızı sanmıyorum.


Bir ürün pembe olsun ve benim olsun! Hehehehe, şaka bir yana, bu aralar el kremlerine çok ihtiyacım oluyor. Ellerim kuruyor çünkü provalarda yerlerde dans ediyoruz falan. O yüzden her türlü el kremi kabulüm. O yüzdeeeeen bu kutudan çıkan güzel kokulu ve pembe el kremi de gayet işime yarayacak. Keşke 2 kere kullandıktan sonra bitmese…Roberto Cavalli’yi hiç kullanmadım o yüzden yorum yapamıyorum. O kadar çok parfümüm var ki, bunu direkt anneme vereceğim :) Güzel kokuyor ama kötü değil yani. Sevenlerine duyurulur… :)

SİZ DE ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!!!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Cilt Bakım / Skincare, Local (Yerli), Makyaj / Makeup

Comments

 • Posted: 06 Nisan 2012 10:38

  sinem

  tam bir hayal kırıklığı üyeliğimi iptal ettireceğim minnacık şeyler gönderilmiş bari 2 tane tam boy gönderselerdi.bunların deneme boylarını kozmetik dükkanından da bulabilirdim
  • Posted: 06 Nisan 2012 16:53

   Begüm Günceler

   Bu ayın kutusu gerçekten de başarısız, ne desen haklısın... Fakat şimdiye kadar yollanan ürünler gayet güzeldi. Umarım bir sonraki ay daha iyi olur :(
 • Posted: 17 Nisan 2012 22:21

  PINAR

  Chantecaille bayağı premium bir marka aslında harvey nichols da falan satılıyor. Özellikle rujları ve glosslarıyla öne çıkıyor.
  • Posted: 17 Nisan 2012 22:26

   Begüm Günceler

   Ben hiç duymamıştım :) Merakımın bir kısmını gidermiş oldum, gayet kaliteli görünüyor zaten... Diğer ürünleri de bir ara denerim umarım :)

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com