Pink Bubu

B*O Nail Polish


Hello dears!!! My friend brought me 2 adorable tiny polishes! They’re from China and the brand is B*O. I really have no idea about this brand so my opinions are gonna be very honest! Here we go…

Selam şekerler! Bir arkadaşım Çin’den 2 adet mini oje getirdi bana. Markası B*O. Bu markayı daha önce duymamıştım, o yüzden düşüncelerim gayet dürüst olacak gibi :) Haydi başlayalım…
I really like how this polish looks on the finger. It’s very glittery but doesn’t look cheesy. It has gold and silver glitters in it. The glitter pieces are extremely small so the shining effect is incredible! The pink one needs 3 coats to look even, yet the green one only needs 2. I guess it’s because of their different colors.

Bu ojenin tırnaktaki duruşunu çok sevdim. Yaldızlı bir yapısı var ama çiğ görünmüyor. Bazı yaldızlı ojeler çok çok çirkin duruyor tırnakta; bu gayet şık. İçinde altın ve gümüş yaldızlar var. Yaldızların boyutu o kadar küçük ki, binlerce yaldız varmış gibi duruyor ve müthiş bir parlaklık sağlıyor. Yeşil olanın tam rengini alması 2 katta gerçekleşirken, pembe olanın 3 katı buluyor. Sanırım farklı renkte olduklarından kaynaklı. Biri çok daha açık.

These polishes are 30 cents each. I wish I could find these in Turkey because I really want to try the other colors. The application is very easy and it dries pretty fast. Some polishes are horrible on the application part, they tend do stick and get off off your fingernail WHILE applying. Gross. These polishes are nothing like that. The bottle has 8 mL of product in it which is very enough. I have a ton of polishes so it will take me forever to finish everything. New polish reviews are on their way! I hope you like this one :)
Cheers! <3
Bu ojelerin tanesi 50 kuruşa falan gelmiş. Keşke Türkiye’de olsa da satın alabilsem diğer renklerini. Gerçekten de sürümü çok kolay ve anında kuruyor! Bazı ojeleri sürerken tırnakta topaklanma yapar ve diğer katı sürerken sürüklenerek çıkar. Korkunçtur. Bu ojenin böyle bir sorunu olmamasına çok sevindim. Şişenin içinde 8 mL lik ürün var. Bana şimdilik yeter de artar. Zaten elimdeki ojeleri ne ara bitirebilirim bilmiyorum :))) Umarım siz de beğenmişsinizdir. Yeni incelemeler de yolda!!!!
Sevgilerrrr <3
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Oje / Nail Polish

Comments

 • Posted: 26 Mart 2012 18:23

  nasli_

  Bubum ben bayıldım bunlaraaa ben de istiyoruuuuum :8
  • Posted: 26 Mart 2012 18:53

   Begüm Günceler

   Bir gün buluşup oje partisi yapabilsek keşke! :)
   • Posted: 16 Haziran 2012 08:28

    rümeysa

    ya begüm twıtter hesabını söylermisin
    • Posted: 16 Haziran 2012 19:57

     Begüm Günceler

     @pinkbubucom :)
 • Posted: 26 Mart 2012 20:34

  tuba

  benim hongkong dan aldikalrima benziyooo :)) ama daha renkliler ... yolcuyum sanirim bende daha kesin deil ama elim bos gelmem bu sefer merak etme :))
  • Posted: 26 Mart 2012 21:42

   Begüm Günceler

   Bu sefer bana da getir, vallaha döverim!!! :)))
 • Posted: 28 Mart 2012 07:16

  yerdenuzak

  Bende bu markayı Dubai'den almıştım ama senın ojelerinin renkleri daha güzelmiş:) Bu arada dün akşam oturup tüm makyaj videolarını izledim, bugün biçimli, kuyruklu gri renkli bir eyeliner makyajına sahibim, öpüyorum seni kocaman♥
  • Posted: 28 Mart 2012 18:32

   Begüm Günceler

   Oleeeeyyyyy, işine yaramasına çok sevindim bebeğim :) Öpüyorum seni kocaman!!!! <3
 • Posted: 01 Nisan 2012 15:10

  girlshygirlguide

  çok güzel simleri..

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com