Pink Bubu

7 Ölümcül Güzellik Günahı -MİM-Bu yazıma, muhteşem Natalie Portmancığımla başlamak istedim. Kendisinin güzelliğini VE oyunculuk yeteneğini aşırı kıskanıyorum! Muhteşem bir oyuncu ve her rolün hakkını veriyor. Darısı başıma! ;) Gelelim konumuza, Nasli ‘yi bilmeyen var mı bilmem ama kendisi çok tatlı ve yetenekli bir blogger arkadaşım. Benden 7 ölümcül güzellik günahı sorularını cevaplamamı istemiş. Mim’lere bayılıyorum!!!! Hemen cevaplarıma geçeyim!

1. Hirs: En ucuz güzellik ürününüz hangisi? En pahali güzellik ürününüz hangisi?
En ucuz güzellik ürünüm dudak çatlak kremlerimdir muhtemelen. 50 cent’e alırdım Amerika’dan. Hala yanımda bir sürü var. Kullanıyorum çantama atıp atıp. En pahalı güzellik ürünüm de hiç şüphesiz MAC fırça setim. Baya bi içim acımıştı ona :)

2. Öfke: Hangi güzellik ürünleriyle ask-nefret iliskiniz var? (Yani bir bayilip kullaniyorsunuz, sonra bir dönem nefret ediyorsunuz, sonra yine ona dönüyorsunuz vs.)
Fondötenlerim!!! Bazen deliler gibi kullanıyorum, bazen nefret ediyorum. Bir türlü arasını bulamadık… Bu aralar hiç sevmiyorum mesela.

3. Oburluk: En lezzetli buldugunuz güzellik ürünleriniz neler? (Illa tat olarak degil, bazi ürünler göze de lezzetli gelirler ya, civil civil rengi olur vs.)
Yeni aldığım MAC ürünlerim! Bahar koleksiyonlarından. Muhteşemler! Bayılıyorum! Bir de tabii ki Harun’umun bana aldığı Sephora makyaj seti. BURADAN bakabilirsiniz.

4. Tembellik: Hangi güzellik ürünlerini üsengeclikten cogu zaman kullanmiyorsunuz?
Güneş kremi :( Ah ah… Çok yanlış yapıyorum, farkındayım. Ama o yapış yapış hissi hiç sevmiyorum. Çoğu zaman da aceleyle evden çıktığım için, nemlendiricimin üzerine onu sürmek ölüm gibi geliyor. Sürmeden çıkıveriyorum. Daha çok dikkat etmem lazım, değil mi? :(

5. Gurur: Hangi güzellik ürünü sizin kendinize daha cok güven duymanizi sagliyor? (Yani onu kullaninca cok daha kendinizden emin vs hissediyorsunuz)
Tabii ki göz kalemi ve rimel ikilisi! Zaten gözlerim büyük, iyice ön plana çıkıyorlar ve bayılıyorum. Asla vazgeçmem.

6. Tutku: Karsi cinste en cekici buldugunuz özellikler neler?
Öncelikle karakteri tabii. İçi güzel olsun önce, zaten yüzüne de yansır. Fiziksel olarak da dişler, burun ve gülümseme… Bu üçü iyiyse mesele yok.

7. Imrenis: Hangi güzellik ürünlerini hediye olarak almak istersiniz?
Crème de la Mer ‘den göz altı kremi. O kadar çok pahalı ki, bakmaya bile korkuyorum. Ama hediye olarak almayı çok isterdim çünkü asla kendim alamam :)))

Sıra geldi başkalarını mimlemeyeeeeee… Hemen kimi mimlediğimi açıklayayım o halde:
Makyajlı Kız
Boya Küpü
Hersheyler
Bütü’nün Dünyası
ChunLi Beauty
Kolay gelsin, iyi cevaplamalar canlar ;)

Sevgiler,
Begüm.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Genel

Tags:  

Comments

 • Posted: 26 Mart 2012 18:22

  nasli_

  Seni yeriiim laa beeen mujuuuk :D
  • Posted: 26 Mart 2012 18:52

   Begüm Günceler

   Ben de seni yeriiimmmmmmmmmm :)))) Mucuuuuukkkkk <3

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com