Pink Bubu

YSL Travel Selection

I was planning on doing a detailed review of the things I bought from Cyprus but I got extremely busy this week. Now that I have some time, I wanted to show you what they are. I know you’ve been wondering :)

Kıbrıs’tan döner dönmez, aldıklarımın detaylı bir incelemesini yapmak istiyordum ama bu bir hafta çok yoğun geçti. Şimdi birazcık zamanım olduğu için, hemen yapayım dedim. Merak ettiğinizi biliyorum :)

I spotted this collection from far away and the bright pink just pulled me in! :) The colors are so amazing. They’re brighter than the pictures, it was very hard to capture. This palette is perfect for the spring makeup. It has some pastel and bright colors in it. I probably won’t use the brushes cause they never put good quality brushes in these palettes.

Bu paleti taaaa uzaktan gördüm ve cart pembe direkt beni kendine çekti :) Renkleri öyle muhteşem ki. Fotoğrafta göründüğünden biraz daha canlı renkler, ışıkta yakalamak çok zor oldu gerçek renklerini. Bu palet, bahar makyajı için ideal. İçinde pastel renkler ve cart renkler mevcut. İkisini karıştırabilirsiniz yani. İçinden çıkan fırçaları kullanmam herhalde, bu tarz paletlerin içine hiçbir zaman güzel fırça koymuyorlar.The palette has 4 eye shadows, 2 lip colors and 1 blush/powder. It also contains 3 brushes: 1 eyeshadow sponge, 1 lip brush and 1 blush brush. The eyeshadow colors are perfect for a pink/purple smokey eye makeup. But you can also use them to make a very natural pink/purple day makeup. The lip colors are just like that too! One for day, one for night. The blush/powder is a bright pink. I would probably use it as a blush or like a highlighter because it’s a little bit too light for my skin.

I really like this palette and will be using it a lot this spring! Bought it from Duty Free and it was around 49 Euros.
Woot woot! Love you all :)

Bu palette 4 göz farı, 2 ruj ve 1 allık/pudra var. Ayrıca yanında 3 ayrı fırçayla geliyor: 1 far süngeri, 1 ruj fırçası ve 1 allık/pudra fırçası. İçinde bulunan renkler ile pembe/mor bir dumanlı makyaj yapmak mümkün. Günlük makyaj da yapılabilir tabii. Zaten tüm palet buna göre tasarlanmış. Rujlarda da aynı konsept söz konusu, biri gece için, biri gündüz. Allık/pudra olan renk çok açık bir pembe. Bana biraz fazla açık geldi o yüzden ben muhtemelen aydınlatıcı olarak kullanırım.

Genel olarak bu paleti çok sevdim ve bahar zamanı kullanmak için sabırsızlanıyorum! Duty Free’den aldım ve fiyatı 49 Euro civarındaydı.
Sevgiler canlarım :)


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Alışveriş / Shopping, Makyaj / Makeup, YSL

Comments

 • Posted: 11 Mart 2012 14:13

  Eda_Nkb

  Ne kadar güzel bir set bu böyle! Eğer ben de kendisiyle karşılaşmış olsam hayatta kaçırmazdım :)
  • Posted: 11 Mart 2012 20:05

   Begüm Günceler

   Yurtdışına seyahat eden ve Atatürk Havalimanı'ndan giden birinden rica et derim :) Duty Free'den aldım ben. Hala satılıyordur eminim.... Mucuk <3
 • Posted: 11 Mart 2012 21:30

  pinar

  bu postun ilaç gibi geldi ben birsey sormak istiyorum ama acil cevap verirsen cok cok mutlu olurum bi arkadasım kıbrıstan adanaya gelicek 2 gün sonra ucakla e fırsat kacar mı bende urban decay primer potion almak istiyodum uzun zamandır su lanet olası yurtdısı yasagı tüm hayallerimi suya düşürdü herneyse işte kıbrıstaki freeshop nasıl acaba fiyatları ve urban decay var mı cok merak ediyorum adanadaki pek güzel degil içkiden baska fazla bişe yok en ksa zamanda cevabını bekliyorum tesekkürler
  • Posted: 11 Mart 2012 23:05

   Begüm Günceler

   Urban Decay maalesef yok canım. O tarz Amerikan markaları bulunmuyor :( Üzgünüm...
 • Posted: 31 Mart 2012 20:59

  sevda s.

  Çok güzelmiş, güle güle kullan :)

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com