Pink Bubu

New Theme & Style Favorites !!!

I know I’ve been neglecting the blog lately, very very sorry for that! But I changed my theme!!!! Do you like it?! It took me quite a while to find the right one, but eventually I did! The theme is from TentBlogger (click HERE for his blog), which is an AMAZING blog for having difficulties in WordPress or anything general about blogging!!! He is very helpful and makes incredible themes for FREE! You should totally check him out, he gives great advice for newbie bloggers! I’m pretty sure he won’t see it, but still: Thank you John! You’re the best :)

I’m also working on a new project which is basically all about music and it’s taking a LOT of my time. Don’t worry tho, I will have huge surprises for you very soon. Stay tuned! While doing that, you may take a look at my favorite style pictures. These are from my Style Folder so I can’t give any credits, very sorry :/ I’ll try to write down what’s left in my brain tho. Cheers, B.

Bloga son zamanlarda yeteri kadar yazı yazamadığımın farkındayım, çok çok özür dilerim! Ama farketmişsinizdir, temamı değiştirdim!!!! Beğendiniz mi?! Doğru temayı bulmak uzun bir zamanımı aldı ama sonunda beni kalbimden vuran sade ve şık temamı buldum. Bu tema, TentBlogger sitesinden alındı (Göz atmak için BURAYA tıklayın). Eğer İngilizceniz iyiyse, yeni bir blogunuz varsa ve WordPress üzerinden ilerliyorsanız, bu bloga mutlaka bakmalısınız! Blog sahibinin adı John ve bedava temalar üretiyor. Aynı zamanda müthiş önerilerde bulunuyor! Blogunuzu geliştirmek için bundan iyi fırsat olamaz…

Bana dönersek, şu sıralar çok önemli bir müzik projesi üzerinde çalışıyorum. Neredeyse tüm zamanımı alıyor! Ama size en kısa sürede müthiş sürprizlerim olacak! Çok yakında…!!!! Bu arada size son zamanlarda beni etkileyen birkaç stil fotoğrafı göstermek istiyorum. Genelde blogları dolaşırken bu gördüklerimi stil isimli bir dosyada kaydettiğim için, kim çekmiş, ne için çekmiş, hangi markaymış not almadım. Üzgünüm :/ Aklımda kalanları yazmaya çalışırım. Sevgiler, B.

American Gold

Asos

Asos

Categories:   Moda / Fashion, Photography

Comments

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com