Pink Bubu

Finished Products of the Month…

Now let’s see my finished products of the month. I haven’t done this in a very long time, so I said why not do it? :)

Bakalım bu ay neler bitirmişim. Uzun zamandır bitirdiklerim postu yapmamıştım, iyi oldu :)

1. La Roche Posay – Toleriane Fluide:
My dermatologist suggested me to use this moisturizer. It’s amazing for people who have oily skin. This is the 4th bottle I’m finishing. Love it.
2. DDF – Ultra Lite Oil Free Moisturizing Dew SPF 15
This product is not very bad but it’s not very good also. It’s somewhere in the middle. I bought it because it had sunblock and it didn’t contain any dangerous chemicals in it (sort of)… Wouldn’t buy it again tho.
3. Clinique – All About Eyes:
This is my baby! I’m in love with it. I use it day and night. Puffiness goes away, makes me look very fresh and alive! I’m gonna use this for the rest of my life! I switched to the ‘Rich’ version because it’s winter time. I will switch back to this one again in spring. I recomend it to everyone!
4. MAC – Studio Fix powder
I’ve been using this for the longest time. It’s great for people with oily skin. Makes your skin look matte and stops the shining. Cover almost anything and doesn’t get cakey. Love the feeling of it. I will continue using this for God knows how long. I’m in love with it. This was the darker colored one. I used it up in 2 summers/springs.

♥ ♥ ♥ ♥

1. La Roche Posay – Toleriane Fluide, Nemlendirici:
Bu nemlendiriciyi bana cildiyecim verdi. Yağlı ciltler için çok çok güzel bir ürün. Bu bitirdiğim 4. kutu falan. Daha iyi bir nemlendirici bilmiyorum. Almaya devam edeceğim. Neredeyse her eczanede bu ürünü bulabilirsiniz :)
2. DDF – Ultra Lite Oil Free Moisturizing Dew SPF 15, Nemlendirici:
Bu nemlendirici güneş korumalı diye almıştım zamanında. La Roche Posay kadar sevdiğim bir ürün değil ancak kötü de sayılmaz. Orta karar bir nemlendirici istiyorsanız ve güneş koruması da olsun derseniz (ki 15 faktör az bence) bu kremi alabilirsiniz. Doğallığı ve paraben falan içermemesi bir artı. Ama bir daha almam… Belli eczanelerde DDF ürünlerini bulabilirsiniz.
3. Clinique – All About Eyes, Gözaltı Kremi:
İşte benim bebeğim! Gece yatarken yüz temizliğimden sonra gözaltlarıma sürüyorum, tüm gece nemlendiriyor. Sabah uyandığımda şiş gözaltlarıma sürüyorum, hooop şişlikler gidiyor ve hemen canlanıyorum. Bir kadın daha ne ister?! :) Bayılıyorum bu ürüne ben. Bu bitirdiğim ilk şişe. Kış mevsiminde olduğumuz için şu an bu ürünün ‘Rich’ olan versiyonunu kullanıyorum. Daha yoğun kıvamlı. Baharda yine buna geçeceğim. Çok çok memnunum, tavsiye ederim!
4. MAC – Studio Fix pudra:
Bu ürünü çok uzun yıllardır kullanırım. Bronzlaşma şeklime ve mevsimlere göre 3 farklı rengi bulunur bende hep. Yağlı ciltler için çok iyidir. Neredeyse herşeyi kapatır, cildi matlaştırır, parlamayı önler ve kalıp gibi görünmez. Fondöten kullanmayı sevmiyorsanız (benim gibi) ve kapatıcılığı iyi olan bir pudra arıyorsanız, bu tam size göre. Biten ürün yazın ve bahar aylarında kullandığım koyu renkli olanıydı. 2 seneyi devirdim sağolsun :)


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Cilt Bakım / Skincare, Genel, Makyaj / Makeup

Comments

  • Posted: 13 Aralık 2011 10:47

    makyajcadısı

    Listenin son iki sırasını bende yeni bitirdim ama göz kreminden memnun kalmamıştım. Göz yapısına ve cilde göre ne kadar da değişiyor? Yerlerine neler aldın acaba? Merakla bekliyorum

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com