Pink Bubu

Daphne Guinness for MACI’m soooooo excited for this collection because I’m already in love with the colors! Yay!!!! I don’t know when it will come to Turkey but the collection debuts in December 26th in USA. I need this collection to be miiinnneeeee!!!!! Drooling over!
Cheers,
B.

Bu koleksiyon için çooooooook heyecanlıyım çünkü şimdiden renklerine ba-yıl-dım!!!!!! Türkiye’ye ne zaman gelecek bilmiyorum ama Amerika’da 26 Aralık’tan itibaren satışa başlanacak. Birilerine aldırırım belki de buraya gelen, o derece istiyorum yani!!!!!! Benim olacaksınızzzzzz bebeklerrrrrrrr :)))))
Sevgiler,
Begüm.

Azalea Blossom


Vintage Grape


Borealis


Japanese Spring


Warp Speed


Seasoned Plum (Favorim – Favorite)


Hyperion


Endless Night


Circa Plum

These are my favorites from the collection. There are also a couple of eyeliners, brow pencils and a 4 shadowed palette among with other colors of the pictures above. It’s gonna be a plum/mint winter!!!! Yay!!!!! I hope it comes to Turkey quickly!

Bunlar koleksiyondan beğendiklerim. Bunlar haricinde bir kaç göz kalemi, kaş kalemi, 4’lü far paleti ve yukarıdaki ürünlerin farklı renkleri mevcut. Bu sene vişne çürüğü ve nane yeşili yılı olacak gibi. Yaşasın!!!!! Umarım çabucak gelir bu koleksiyon Türkiye’ye!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   MAC, Makyaj / Makeup

Comments

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com