Pink Bubu

MAC Glitter & Ice Collection (REVIEW) [Pic Heavy!]

And now, here’s the moment you’ve all been waiting for!!!! The collection review!!!! I only bought 4 pieces so the review will include them. Enjoy!

Ve işte, hepinizin beklediği an! Koleksiyon incelemesi!!!! Bu koleksiyondan 4 parça aldım, ve detaylı incelemeleri olacak. İyi okumalar!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

MAC – Paint Pot (For Effect)


This product was my favorite from the collection. I’ve always wanted to have a base color which is very metallic and voila!!!! This is exactly what I’ve been looking for. It’s very pigmented and glides very easily. You can use this with a brush or your fingers, doesn’t really matter. It stays on for a long time and doesn’t come off quite easily. It is a must have from this collection if you like metallic colors.
Bu ürün, koleksiyondaki favori ürünüm. Hep metalik bir baz krem farım olsun istemiştim. İşte bu o ürün!!!! Rengi inanılmaz güzel ve çok çok pigmentli. Sürümü çok kolay, fırçayla da parmakla da sürülebiliyor. Bir kere yerleşince kolay kolay silinmiyor veeee harika görünüyor. Metalik renkleri seviyorsanız, bu ürünü almalısınız.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

MAC – Eye Shadow (Hold That Pose)


This mineral eye shadow was better than what I’ve expected. I thought it would be very little pigmented but as soon as I touched it, my finger was filled with ice blue color! I love it! The application would be better with a wet brush. It’s very easy to apply and stays on your eye for a pretty decent time. Definitely a good eye shadow if you lack these kind of colors :)
Bu mineral göz farı beklediğimden çok iyi çıktığı için aldım. Ben pigmentsizdir diye tahmin ediyordum ama birazcık dokunmamla birlikte buz mavisine bulandı parmağım :) Çok beğendim. Sürümü de kalıcılığı da olağanüstü. Islak fırça ile kullanıldığında çok daha etkili oluyor. Hatta eyeliner olarak bile kullanılabilir! Tavsiye ederim…♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

MAC – Eyeliner (Silver Skates)


I still don’t know where to use this eyeliner, LOL! It’s very silvery and glides like butter… I really like the application of this product. And it stays!!!!! Like stays and doesn’t come off at all! I had to wipe my hand with like 3 different cloths to take it off! I Love it!
Bu kalemi nasıl ve hangi makyajla kullanacağımı hala bilmiyorum :) Ama gördüğüm zaman dayanamadım… Tereyağ gibi kayıyor sürerken. Kuruduğu an orada kalıyor! Çıkmıyorrrrr! 3 ayrı mendille silmek durumunda kaldım çıkartabilmek için. Ba-yıl-dım-!♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

MAC – Nail Polish (Unconditionally Fabulous)


I tried this polish on my finger and fell for it. Sparkly sparkly sparkly polish!!!! I can’t say anything else :) Very easy to apply, dries very quickly and looks amazing. I can’t wish for anything else!
Bu ojeyi tırnağıma sürdüğüm an aşık oldum. Parıl parıl parlayan harika bir oje!!!! Başka da bir şey diyemiyorum :) Sürümü çok kolay ve çok çabuk kuruyor. Bir de harika görünüyor! Başka şey istemem :)♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   MAC, Makyaj / Makeup

Comments

 • Posted: 22 Kasım 2011 20:49

  neringutia

  I love MAC cosmetics :>
  • Posted: 22 Kasım 2011 21:07

   Begüm Günceler

   Who doesn't? :)
 • Posted: 22 Kasım 2011 21:08

  Beril

  ürünler zaten şahane de, şu ana kadar gördüğüm en güzel makyaj malzemesi çekimi olmuş :) ♥
  • Posted: 22 Kasım 2011 22:12

   Begüm Günceler

   Gerçekten mi? Çok çok teşekkür ederim. Canımsın!!! Beğenmene çok sevindim :) Mucukkkk!!!!!! ♥♥♥
 • Posted: 22 Kasım 2011 21:29

  İrem

  Ojeye içim akıştı <3
  • Posted: 22 Kasım 2011 22:13

   Begüm Günceler

   Sorma... Ben de aldığımdan beri, altına farklı renkli ojeler kullanarak, devamlı bu ojeyi sürüyorum. Her renkte ayrı güzel duruyor. Bayıldım ki ne bayıldım!!!
 • Posted: 24 Kasım 2011 22:24

  Umay

  Bugün seni fatmagül'de mi görmüş olabilir miyim? :)
  • Posted: 25 Kasım 2011 00:51

   Begüm Günceler

   Aynen ta kendisiyim :) Hhehehehe... Minik bir rolde oynadım da.
 • Posted: 26 Kasım 2011 12:54

  nasli_

  Oje mükemmel !! Kaç tl fiyatı canım bloguma yazabilir misin ? :)) Çok beğendim!! Artık takipçinim ben de beklerim. http://www.nzlsyn.blogspot.com

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com