Pink Bubu

Dermablend !!

Hello lovelies. Today I ordered a new poduct. It’s called Dermablend Cover Creme and basically it’s a very good foundation/concealer which covers dark spots, undereye circles, stretch marks and tatoos! I have 2 tattoos, one on my wrist the other on my shoulder. When I go to auditions, they want me to cover it up sooo I made some research and this is by far, the most AMAZING cover-up you can ever use for your spots. I ordered it from ebay and can’t wait to try it! I will make a video of it for you to understand how well it covers up any tattoos. I hope I picked up the right color tho! Oh well… We’ll see how it turns out… Love you!

Selam canlarım. Bugün yeni bir ürün sipariş ettim. Adı Dermablend Cover Creme. Kısaca bu ürün süper-über özellikli bir fondöten/kapatıcı. Bütün yara izlerini, doğum lekelerini, gözlatı morluklarını ve dövmeleri kapatabiliyorsunuz. Bende 2 adet dövme var. Biri bileğimde, diğeri omuzumda. Bazen bazı seçmelere giderken bunları kapatmam gerekiyor ve yaptığım araştırmalara göre dövmeleri en en en iyi kapatan ürün, bu ürün. Ben de hemen biraz renk seçeneklerine bakıp kararverdikten sonra, ebay’den siparişimi verdim. Birkaç haftaya elimde olacaktır. Dövmelerimi kapatmayı deneyeceğim ve bununla ilgili bir video çekeceğim. Bakalım dedikleri kadar var mıymış? Umarım rengi doğru seçmişimdir.
Sizi seviyorum!


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ 

Categories:   Makyaj / Makeup

Comments

 • Posted: 17 Kasım 2011 14:08

  Hayat Devam Ediyor

  Ama alışveriş yasağı var? Bu ürün kozmetik kapsamına girmiyor mu?
  • Posted: 17 Kasım 2011 21:52

   Begüm Günceler

   Ebay'den aldığınız zaman, satıcı ile anlaşabilirseniz ürün içeriğine farklı bir şey yazdırabiliyorsunuz. Ben bu şekilde yapıyorum ve geliyor. Ama her ürüne olur mu bilemiyorum. Belki de şansadır... Denemek lazım yani. Ufak ücretli bir ürünü deneme amacıyla alıp, satıcı ile konuşmayı deneyebilirsiniz.
 • Posted: 17 Kasım 2011 17:13

  sevda s.

  Çok merak ediyorum bu kapatıcıyı, reklamını izlemiştim de :)
 • Posted: 18 Kasım 2011 13:15

  yerdenuzak

  Merakla bekliyorum ve nerelerdesin sen, yazılarını sabırsızlıkla bekliyorum♥
  • Posted: 18 Kasım 2011 15:44

   Begüm Günceler

   Bu aralar biraz yoğunlaştı işlerim. Bir günde 783643278648 tane yere yetişmek durumunda kaldım. Şu an post hazırlıyorum. Bir sürü hem de! Sırayla yetişiyorum :)))) Mucuk!
 • Posted: 18 Kasım 2011 16:45

  luzumsuzisleruzmani

  ben de geçen hafta vichynin dermablend ürününü keşfettim,ama artık satılmıyormuş ararken bu ürünü de buldum aynı sanıp :D ama bu çok daha etkili bir ürünmüş galiba ve çilekte satılıyor :D
 • Posted: 22 Aralık 2011 11:03

  gamze

  merhaba daha sonraki yazılarından birinde dermablend uygulanmış fotoyu gordum sonuç muhtesem gercekten. kol ,bacak vs için tamam ama yüz için ağır gelmez mi? yuzunuzde denediniz mi hiç? bir de yaglı ciltler sorun yasar mı?
  • Posted: 22 Aralık 2011 11:43

   Begüm Günceler

   Bu ürün yüz için kullanılmıyor canım. Genelde dövme, yara, ben vs. kapatmak için kullanılıyor. Yüzümde hiç denemedim, ne desem yalan olur. Fakat aynı firmanın yüz için de çok güzel ve daha hafif ürünleri var. Eğer elime geçerse, onlarla ilgili yazılar da hazırlayacağım :)

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com