Pink Bubu

Eymir Lake & Panora Shopping Mall

Today we went to a lake called Eymir. It’s located in Ankara and has an amazing landscape. We took tons of pictures. I hope you don’t get bored :)

After the lake journey, we went to a super shopping mall called ‘Panora’. It’s interior design is REALLY cool and it has all of the stores I’m in love with. Sadly, I couldn’t buy anything because I promised myself to hold the ‘shopping maniac-ness’ for a while. Don’t know for how long, but I succeeded today! Woot woot!

Hazır bayramtatili gelmişken bastık Ankara’ya geldik. İyi de öyle yapmışız. Sabah uyanır uyanmaz Eymir Gölüne gittik. Ankara’da bulunan bu göl, MUHTEŞEM bir manzaraya sahip. Bir sürü fotoğraf çektim, bir sürü gezdim tozdum, süper bir alabalığı mideye indirdim. Sizlerle fotoğrafların bir kısmını paylaşıyorum. Sıkılmayın, e mi? :)

Göl maceramızdan sonra, ‘Panora’ isimli süpper bir alışveriş merkezine götürdü arkadaşım Evrim bizi. İç dekorasyonu ve ışıklandırmaları çooook moderndi. Uzay üssünde gibi hissettim kendimi :) Zaten dayanamayıp, fotoğrafını çektim tavanın ve yerdeki işlemelerin. Turist gibi hissettim kendimi. E haksız da sayılmam?! Bir sürü güzel mağaza olmasına rağmen, hiçbir şey almadım. Kendime sözüm var, uzun bir zaman Alışveriş YOK! Bakalım ne kadar dayanacağım??? :)

Panora Shopping Mall in Ankara, Turkey :

How do I look with glasses???

Shirt / Bluz:  Zara

Pants / Pantalon:  Topshop

Grey Cardigan / Gri Hırka:  H&M

Shoes / Ayakkabı:  Vintage

Categories:   Genel

Comments

  • Posted: 17 Kasım 2010 23:55

    morkelebek

    İyi bayram dilerim. Çok tatlısın. Gece gece enerji depoladım :))
  • Posted: 13 Aralık 2010 09:02

    göksuk

    Biz de ölürüz eymir' e manzarasına taşına topraana suyuna ördeğine tavşanına balığına rakısına birasına sakinliğine huzuruna

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com