Pink Bubu

Summer Make Up ;)

Hello everyone!!! I hope everyone is swell and enjoying the summer. Today I want to tell you my summer make up. I don’t use a ton of products in the summer since it’s extremely hot and humid. I use basics and love that I get a perfect tan “every” summer :) Here are the products I use step by step:

Selam tatlılarım!!! UUmarım herkesin yaz mevsimi harika geçiyordur. Bugün sizlere yaz makyajımdan bahsetmek istedim. Yazın olabildiğince az ürün kullanmaya çalışıyorum çünkü öyle sıcak ki, herşey akıp gidiyor. Emeğime yazık :) Nasılsa yazın tam istediğim gibi yanıyorum ve çok makyaja ihtiyacım olmuyor. Haydi size adım adım yaz makyajımı göstereyim:

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

1. Chanel Concealer Pen / Chanel Kapatıcı Kalemi


I first wash my face, put toner and moisturizer. After a couple of minutes, I put on my sunscreen which is SPF 45. I’m dealing with a lot of acne issues so I need to protect my face as strong as possible. After all of that are done, I start with this amazing concealer pen. I use it under my eyes and also anywhere on my face to hide the blemishes and breakouts. It works like a miracle!!! Love this product. I put some amount on my face and blend it with my Sigma concealer brush.

Öncelikle yüzümü yıkayıp, tonik sürüp, nemlendirici sürüyorum. Birkaç dakika bekledikten sonra, SPF 45 olan bir güneş koruma ile yüzümü koruyorum. Sivilce tedavisi gördüğüm için yüzümü güneşten çok çok fazla korumam gerekiyor. Tüm bu temizlik işlemleri bitince, bu Chanel kapatıcı kalemi kullanıyorum. Gözaltlarım, sivilce izlerim ve uç çıkarmış sivilceler de dahil, yüzümün her yerinde kullanıyorum. Hem çok hafif, hem de müthiş kapatıyor. Bu ürüne bayılıyorum! Sorunlu yerlere ürünü sürdükten sonra, Sigma kapatıcı fırçamla yayıyorum.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

2. Avon Gel Eyeliner / Avon Jel Eyeliner Kalemi


I have every color of this pencil. It’s so great, I can’t even tell you how great it is. It NEVER melts off and stays on your eyes even in the hottest weather. I even swam wearing this, nothing happened. The pigmentation is amazing! Oh God, you have to see the colors on the sun light! So yeah, after the concealer I put my eyeliner on.

Bu kalemlerin her renginden aldım. O kadar müthiş ki, sözcükler yetersiz kalıyor. En en en sıcak günlerde bile ASLA gözünüzden akmıyor. Denize bile girdim, öyle diyeyim :) Renkler çok canlı ve pigmentli. Güneş ışığında nasıl müthiş göründüğünü görmeniz lazım! Yani kısacası, kapatıcıdan sonra göz kalemimi sürüyorum.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

3. Dior 360 Mascara / Dior 360 Rimel


I curl my lashes with MAC Lash Curler and then use this mascara. It’s the BEST for my lashes. I love this product. To read more about it, click HERE.

Kirpiklerimi MAC Kirpik Kıvırıcı ile kıvırdıktan sonra, bu müthiş rimeli sürüyorum. Çıktığından beri kullandığım TEK rimel bu. Bende harikalar yaratıyor. Ürün incelemesi için BURAYA tıklayabilirsiniz.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

4. Chanel Pressed Powder / Chanel Sıkıştırılmış Pudra


I set all of the concealer on my face up with this amazing matte powder. If you have oily/acne-prone skin and want a great coverage, this one is for you. It stays on my face for a loooooooooooong time. So great!

Tüm yüzüme (daha çok kapatıcı uyguladığım yerlere) bu pudrayı sürerek, makyajımı sabitliyorum. Eğer yağlı ve akneye meyilli cildiniz varsa, bu tam sizin ürününüz. Uzuuuuuuuuuuuun bir süre de çıkmıyor yüzden. Müthiş!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

5. Lipstick / Ruj


And for the final touch, I use bright lipstick. I generally use MAC, NARS, Eyeko Lipstick Pens or Clinique. My favorite summer colors are bright pink, bright orange, glossy colors and bright red. I generally use the same lipstick as a blush. It looks more natural that way…

Ve son olarak rujla bitiriyorum. Genelde Mac, Nars, Eyeko markalarını kullanıyorum. Yazın sürmeyi en sevdiğim renklerse cart pembe, cart turuncu, parlatıcı renkleri ve cart kırmızı. Genelde allık olarak da hangi ruju sürmüşsem onu kullanıyorum. Daha doğal oluyor.

Tell me about your summer make-up. What’s your routine like?
Cheers,
B.

Siz de bana yaz makyajınızı anlatın. Neler kullanıyorsunuz?
Sevgiler,
Begüm.


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Makyaj / Makeup

Tags:  , , ,

Comments

 • Posted: 04 Ağustos 2011 16:14

  Leah

  Ya Begüm'cüm nerde okuduğumu hatırlamıyorum ama cildinin en altına ne sürersen etkisi olan o oluyormuş. Yani güneşten iyi bi şekilde korunmak için nemlendiriciden önce güneş koruyucu sürmek lazım galiba. Ben sürersem Clinique renkli nemlendirici, Lancome effacernes göz altı kapatıcısı, Lancome Hypnose maskara, Maybelline allık ve bir parlatıcı sürüyorum. Evden iş yerine gidene kadar akıp gitmiş oluyor gerçi. :/
  • Posted: 04 Ağustos 2011 21:37

   Begüm Günceler

   @Leah haklısın tatlım aslında ama bana cildiyecim öyle yapmamamı önerdi. İlk başta ilaçlı kremleri falan sürüyorum maalesef :/ Makyajına gelince, eğer akıyorsa mutlaka mutlaka primer kullanmanı öneririm. Göz farının altına Nars'ın çok güzel bir eyeshadow primer'ı var, onu öneririm. Yüzün için de MAC'in süper serumları ve primerları var. Bu sayede en azından akşama kadar dayanacaktır makyajın ;) Bu arada kullandığın ürünler güzelmiş, eminim çok yakışıyordur. Sevgiler <3
 • Posted: 05 Ağustos 2011 14:09

  Milay

  bende küçük ve renkli gözlere sahip olduğum için gözlerimi ön plana daha çok çıkaracak ve gözlerimi biraz daha büyük gösterecek bir makyaj yapıyorum.bu arada çok açık bir tenim var.bu yüzden,bronz makyaj ürünlerinden uzak duruyorum.genelde pembe bir makyaj uygularım kendime.bende senin gibi doğal makyajları çok seviyorum.çok ağır ve göz yoran kat kat kapatıcılarla yapılan makyajların cildime ve ten rengime göre olmadığını düşünüyorum.burnumda da küçük küçük çillerim var(:güneşten fazla etkilendikleri ve daha çok artmalarını önlemek için en az 30+ koruma kremlerimi uygulamadan evden çıkmıyorum.benim yaz makyajım pembelerden ve koruma kremlerimden ibaret.bu arada project 10 pan yapıyoum bitirmem gereken makyaj ürünlerimi bitirmeye çalışıyorum.ve şunu söylemem gerek sanırım ojelerle de fazla ilgiliyimdir.bayılıyorum renk renk ojelere.ama en çok seviğim ve bu yazın hiti olan neon ojelerin benim için yeri çok ayrı.
  • Posted: 06 Ağustos 2011 16:10

   Begüm Günceler

   @milay ay ne güzel yazmışsın ve ne kadar güzel bir tenin var öyle! Tammmm kıskandığım tene sahipsin :) Bence kullandığın ürünler çok güzel. Ve doğal makyaj seviyor olman da en iyisi. Ne kadar az makyaj, o kadar genç ve sağlıklı ten. Şu project 10 pan'ı bir ben yapamıyorum sanırım... Kendime güvenemiyorum hiç :/ Bir gün deneyeceğim gerçi. Ama ne zaman, Allah bilir :))) Neon ojeleri ben de çoooooooooooooook seviyorum hatta şu an cart sarı bir ojeyle dolaşıyorum. Kikikiki :)))
   • Posted: 10 Ağustos 2011 17:56

    Milay

    eminim çok yakışmıştır.çünkü ellerin inanılmaz güzel bence(:
    • Posted: 11 Ağustos 2011 10:01

     Begüm Günceler

     @milay o senin güzelliğin!!! :)
 • Posted: 06 Ağustos 2011 11:16

  make up 2011 summer - ASIA MODE – ASIA MODE

  [...] Spring/Summer 2011 Hot Makeup Trends | OurVanity.com. Hot Beauty … 2011 Summer Makeup Trends | Cappelletti Studio Spring/Summer 2011 Makeup Trends Summer Make Up | Pink BubuDescription : 04. Ağu, 2011 in Makyaj / Makeup -. 1. Hello everyone!!! I hope everyone is swell and enjoying the summer. Today I want to tell you my summer make up. I don't use a ton of products in the summer since it's extremely hot and humid. …http://pinkbubu.com/?p=3609 .. [...]

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com