Pink Bubu

Dior Mascara Diorshow 360

Türkçesi aşağıda ;)So here’s the mascara I’ve been dying to get! I finally had enough money (and courage) to buy it. Why is it so important? Because it’s wand freaking spins!!!!!! You don’t have to do anything! Just put it near your eyelashes and wait for it to do it’s job! Isn’t it awesome? It spins both ways so you may use it for both your upper and lower eyelashes. Perfect for lazy people, haha!

Let’s see what the company says for the product:
“This professional mascara mimics a makeup artist’s application technique for a perfect 360-degree lash-styling effect. Featuring a patented double-helix brush with extra-smooth fibers and a sculptable wax formula, this mascara features a spinning brush that rotates in both directions to adapt to every need, whether you’re left- or right-handed or you want to pump up upper or lower lashes.”

Well left handed people, they haven’t forgot about you! I think this is a great mascara for people who want fuller and longer eyelashes. However it tends to get clumpy if you put more than 2 coats slowly. You need to be quick if you want to put more than one coat, which I don’t think is necessary at all because the spinning wand reaches to ALL of your lashes and you don’t need a second coat.

The price is a little bit expensive for this mascara because I don’t think that it’s a lot different than my Maybelline Million Lashes mascara. It just has a spinning wand for a difference! LOL. So if you like trying new make up products and have an extra 40 bucks to spend, you can buy this mascara and live happily ever after :)

—————————————————

Uzun zamandır almayı planladığım rimeli almayı başardım sonunda. Yeterli parayı (ve cesareti) toplayınca, soluğu Sephora’da aldım. Bu rimel neden mi bu kadar önemli? Çünkü fırçası 360 derece dönüyor!!!!!! Hiçbir şey yapmanıza gerek yok! Fırçayı kirpiklerinize yaklaştırın ve bırakın o işini yapsın. Öyle çok hızlı dönüp de, oranıza buranıza rimel fışkırtmıyor. Gayet kıvamında :) Tembel insanlar için bire bir! Hehe…

Bakalım Dior, bu ürün için ne demiş:
“GERÇEK BİR MASKARA DEVRİMİ! hacim, uzunluk ve kıvırma etkili, ilk çok yönlü döner başlıklı rimel! Bir makyaj sanatçısının uygulama tekniğini taklit eden profesyonel rimel, mükemmel bir şekilde 360 derece kirpik şekillendirme sağlar. Ekstra yumuşak lifleri ile patentli bir çift sarmal fırça ve sabitleyici balmumu formülü kirpikleri uzatır ve kıvırır. Her iki yönde dönen fırça, üst ve alt kirpiklerinizi şekillendirmek için sol veya sağ elinizi kullanarak rahatça şekillendirme sağlar.”

Solak insanları da unutmamışlar yani! Bence bu rimel, uzun ve yoğun kirpik görünümünü seven insanlar için bire bir. Fakat 2 kat sürecekseniz eğer, elinizi çabuk tutmanız gerekiyor çünkü çabuk kuruyor. Fakat döner başlığı sayesinde, çift kat sürmenize bile gerek kalmıyor çünkü tüm kirpiklerinize uygulayabiliyor rimeli. Ben çok memnun kaldım.

Fiyatı diğer rimellere göre oldukça fazla. Benim bir numaralı rimelim olan Maybelline Million Lashes’dan çok da bir farkı yok görünüm bakımından. Sadece dönen bir fırçanız oluyor, hepsi bu. Eğer yeni ürünler denemeyi seviyorsanız ve fazladan 84 TL’niz varsa, Sephora’ya gidip bu rimeli siz de edinebilirsiniz. Masalsı kirpikler için, denemeye değer :)


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Dior

Comments

 • Posted: 04 Haziran 2011 00:05

  Zeynep

  Merhaba Pink Bubu, Rimelini güle güle kullan :) Birşey merak ettim, rimelin temizliği kolay mı? Diorshow blackout ne kullanırsam kullanayım çıkmıyordu kolay kolay. Bitiremeden diorshow'a geri dönüş yapmıştım. Diorshow maskara sever birisi olarak bu ürünü denemek istiyorum, ama blackout gibi hayalkırıklığına uğramaktan korkuyorum. Birkaç günlük kullanım sonucu yorumun nedir? Sevgiler
  • Posted: 04 Haziran 2011 08:19

   Begüm Günceler

   @zeynep ciğim, öncelikle teşekkür ederim. Ben makyajımı çıkarmak için Shu Umeara nın temizleme yağını kullanıyorum. Onunla ilgili postum da burada hatta: http://pinkbubu.com/?p=1565 Bu temizleme yağı o kadar güzel çıkarıyor ki herşeyi, ben artık başka hiçbir şey kullanmıyorum.o yüzden benim için rimelin her türünü çıkarmak kolay. Dior'unkini de... Ama eğer bu yağdan bulamazsan, Cliniquein "Take The Day Off" isimli çıkarıcısı çok çok başarılı. Onunla bu rimeli çıkarman kolay olacaktır ;) Ben gayet kolay çıkarabiliyorum. Sevgiler...
 • Posted: 04 Ağustos 2011 11:04

  Summer Make Up ;) | Pink Bubu

  [...] this mascara. It’s the BEST for my lashes. I love this product. To read more about it, click HERE. Kirpiklerimi MAC Kirpik Kıvırıcı ile kıvırdıktan sonra, bu müthiş rimeli sürüyorum. [...]

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com