Pink Bubu

Manicure (!) …

Here we go! Please STOP NAGGING OR CURSING me about my un-manicured nails! This is my LIFE and I can live how ever the damn I want it to!!! Here you go! (Some peole weren’t happy about my nails. Now you can kiss them!!!!! Sorry I’m still mad… Some people have quite some nerve!)

Manikür manikür diye başımın etini yiyen çok bilmişlere ithaf olsun… Sevgiler.

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Manikür / Manicure

Comments

 • Posted: 29 Mayıs 2011 21:14

  Deniz

  nice and clean =) <3
 • Posted: 30 Mayıs 2011 08:39

  Deniz

  tırnaklarının hiçbir problemi yok, belki biraz nemlendirilmeye ihtiyacı var hepsi o kadar =) manikürden anladığı tırnak eti kesmek olan insanların yorumlarına aldırış etme. ben asla kesmiyorum. biraz nemlendirme ve dikkatle tırnakların hem uzar, hem "manikürlü" den çok daha güzel durur kendi doğal haliyle. bir zamanlar tırnaklarım boyleydi: http://img.photobucket.com/albums/v74/trincess/3-24.jpg etlerini yoluyordum ve nemlendirmiyordum. dikkat ettikçe şu andaki hallerine geldi, yoksa ben de etlerini kesmiyorum hiç =) kimsenin tırnak konusunda moralini bozmasına izin verme, ben iki buçuk yıldır bu işle ilgilenen biri olarak samimiyetle bunu söylüyorum. öpüyorum =)
  • Posted: 30 Mayıs 2011 08:53

   Begüm Günceler

   @deniz Canım benim, çok teşekkür ederim... Ben de yoluyordum etlerini ama sonra bıraktım... Manikür demek ille de etleri dibine kadar kesmek olmamalı bence de. Biraz bakımla gayet güzel görünebilir. Benim kızdığım, bu sanki benim GÖREVİMMİŞ ve bunu yapmak ZORUNDAYMIŞIM gibi davranan insanlar. Bana emretmeler falan... Kimse mecbur değil yani. Manikür yaptırmaya param olmayabilir, vaktim olmayabilir, canım istememiş olabilir. Sonuçta benim hayatım yani, öyle değil mi? :) Daha çok krem sürmeye başladım, o biraz iyi geldi.. İlerleyen zamanlarda görücez bakalım ne durumda olacaklar.. Sevgiler :)
   • Posted: 30 Mayıs 2011 21:01

    Deniz

    tatlim onlari ben de yasadim, kesilmeyen tirnak etlerinin ne olursa olsun korkunc gorunecegini soylediler, hic aldiris etmedim... simdi tirnak etlerine nasil bakiyorsun, nasil boyle gorunuyor diye soruyorlar =) vucuttan canli doku kesmenin hicbir sekilde faydasi olamaz, anca zarari olur, bunu dusunemiyorlar. sen bildigin yolda devam et, uc-dort ay sonra farki goreceksin canim =) moralini bozmak yok! =)

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com