Pink Bubu

Eyeko Make Up

English: I’ve been meaning to tell you guys about a new MakeUp brand I found! It’s called ”Eyeko” and it’s a London based brand. I love love LOVE every single item they have. The products are very sleek and chic. I bought a lot of products from the store and LOVE all of them!!! I also became Eyeko Ambassador!!! So if you would like to make a purchase from Eyeko, just type in my Ambassador code, and automatically you’ll receive a free gift with EVERY purchase you make! The gift is a product from the store! (Not some goofy shitty key chain!) I’m sure you’ll love these as much as I do! My ambassador code is below:

I’m posting pictures of what I’ve bought. I’m also including a swatch for a nailpolish I bought from eyeko. Read the rest of my entry to see the images.

I’m sure you’ll love ’em!!!! Come on girls. Let’s shop shop shop!!!! Cheers…

—-

Turkish: Sizlere yeni bulduğum bir makyaj markasından söz etmeyi amaçlıyordum. Uzun zamandır yazacağım, ama bir türlü fırsat bulamıyordum. Beni bilenler bilir, profesyonel makyaj yaparım. Her ne kadar esas alanım ”Plastik Makyaj” (SFX MakeUp) olsa da, kozmetik makyajda da hiç fena sayılmam :) Bu sebeple önüme gelen ve duyduğum her markayı denemeye çalışıyorum. Hangileri iyi, hangileri kötü, hangileri çöp vs. hepsini araştırıyorum. Sizlerle de bunu paylaşmayı çok isterim…. Gelelim süpper markamıza. EYEKO!!!! Bu müthiş makyaj markası Londra’dan geliyor. Tüm ürünler www.eyeko.com sitesinde mevcut. Ben birçok ürün aldım ve hepsine AŞIK OLDUM! Mutlaka size de tavsiye ediyorum.

Ayrıcaaa, Eyeko satıcısı oldum. Ve bu size de yarayabilir! Eğer eyeko’dan alışveriş yaparken, yukarıda görmüş olduğunuz E12320 kodunu, ”Comments and gift with purchase codes” kısmına girerseniz, HER alışverişinizde bedava hediye kazanıyorsunuz! Hediyeniz, sitedeki ürünlerden onların seçtiği bir ürün oluyor. Dandik bir anahtarlık değil yani! Bence bu ürünlere bayılacaksınız! Sizlere almış olduğum ürünlerin fotoğraflarını ve bir de oje swatch’ı koyuyorum. Umarım hoşunuza gider :) Sevgiler…

Pictures:

I love these nail colors!!!! I have a swatch for the blue one. I’ll do the rest of them tomorrow probably. Sorry about my HORRIBLE nails. I didn’t get my manicure done.

Bu ojelere bayıldım!!! Mavi rengin swatchını yaptım, diğerleri de geliyor. İğrenç tırnaklarım için üzgünüm. Maniküre gidecek vaktim olmadı.

This eye pencil is SOOOO cool!!! It’s named as ”Graffiti” and it looks like a sharpy. In fact, it’s a very SMOOTH and AMAZING eye liner. You have to try this!

Bu göz kalemi ÇOOOOK güzel!! Adı ”graffiti” ve keçeli kalem görünümünde. Ama çok düzgün ve muhteşem bir eyeliner aslında! Mutlaka deneyin!

This mascara has made my day and year!!! I found my dream mascara! I hope you feel the same.

Bu rimel benim ömrümün rimeli oldu. Başka hiçbir rimeli kullanamam artık. Ne M.A.C. ne de başkası. Bitmiştir! :)

I hope you like Eyeko as much as I do! Don’t forget to write the code E12320 for your free gift!!! Cheers!

Umarım Eyeko’yu benim kadar seversiniz. Bedava hediyeniz için, Eyeko sitesine E12320 kodunu girmeyi unutmayın!!! Sevgiler!

Categories:   Genel

Comments

 • Posted: 11 Kasım 2010 21:29

  Rivly

  Your so pretty. Your boyfriend will be happy. You should put a picture up of him.
 • Posted: 12 Kasım 2010 02:40

  Danielle

  Love your blog, I will be following! You are one gorgeous lady :) xDanielle www.deathbyshoe.com
 • Posted: 12 Kasım 2010 17:01

  Tandarts

  Hmmm thanks for yet another nice and interesting post. Where do you get your inspiration for all this :|? - Tandarts
 • Posted: 12 Kasım 2010 18:12

  Tandarts

  Hmmm this post is very interesting. I'll use it for my project :). Can you reply me some related articles that I can read too?
 • Posted: 25 Kasım 2010 15:34

  Bess Wilis

  I am developing a blog and I am trying to find a new template.Yours looks pretty decent! Feel free to visit my blog and suggest things!
 • Posted: 16 Aralık 2011 13:40

  nurshen

  merhabalar eyeko yu yeni keşfettim. tabii ki nette yaptığım araştırmalar sonucu.. ne yazık ki şimdiye kadar uluslar arası hiçbir siteden alışveriş yapmış diilim dolayısı ile bu siteden yapacağım alışverişte bir sıkıntı yaşar myım size danışmak istedim.bilgi verirseniz sevinirim.hoşçakalın..
  • Posted: 16 Aralık 2011 21:43

   Begüm Günceler

   Eyeko ile hiç bir problem yaşamadım şimdiye kadar. Ne sipariş ettiysem geldi. Çok da güzel bir biçimde paketlenmiş olarak geldi. Bol hediyeli falan :) Yalnız artık kozmetik yasağı olduğu için, büyük ihtimalle eline ulaşması biraz zor olabilir. Yine de tek bir ürün alarak şansını deneyebilirsin... Neyin gelip neyin gelmeyeceği belli olmıyor pek. İyi şanslar!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com