Pink Bubu

Chanel Products…
I recently had an urge to buy Chanel. I normally order them online but since the government hates us and banned cosmetic shipping to Turkey, I had no other choice. I’m going to review the stuff I bought.

1. Chanel Mat Lumiere Powder
2. Chanel Concealer Pen
3. Chanel Vitalumiere Aqua Foundation

Chanel almamak için çok tuttum kendimi ama sonunda dayanamadım. Genelde yurtdışından söylerdim bu ürünleri, ama artık herşey yasaklandığı için, mecburen almak durumunda kaldım. (Kızmayın, alabileceğim başka yer yok). Bakalım siz de beğenecek misiniz bu ürünleri?

_______________________________


CHANEL MAT LUMIERE POWDER (Mat Sıkıştırılmış Pudra)

Chanel has the best skin products. As always, I really really like this powder. I have oily and acne prone skin, so this works like a miracle! I always love a matte finish on my skin. This is the perfect solution for it. It makes my skin so flawless and hides the blemishes really well that I don’t need to use any foundation underneath! Great for a flawless look if you’re looking for a porcelain make up. I feel like a doll when I use this. The permanence is crazy! It stays on more than 10 hours! Doesn’t get shiny or disappear. I definitely recommend this pressed powder to my dear followers who have oily or acne prone skin.

Chanel cilt ürünlerinde çok başarılı. Her zamanki gibi, bu pudraya da aşık oldum. Benim cildim yağlı ve akneye meyilli olduğu için, genelde mat görünümü tercih edenlerdenim. Bu da mükemmel çözüm. Cildim o kadar pürüzsüz ve güzel görünüyor ki, yolda yürürken bile ne kullandığımı soran oluyor. Kapatıcılığı da gayet başarılı ve bu sayede fondöten kullanmama gerek kalmıyor. Porselen bebek görünümünü hep sevmişimdir, işte bu ürünü kullanınca cildim aynen böyle oluyor. Ayrıca kalıcılığı da 10 saatten fazla! Sabah sürüyorum, bütün gün çalışıyorum, akşam eve geldiğimde hala yüzümde oluyor. Parlama yapmıyor, akmıyor, kokmuyor. Yağlı ve akneye meyilli cildi olan tüm okuyucularıma şiddetle tavsiye ediyorum.

CHANEL CONCEALER PEN (Göz altı kapatıcı kalem fırça)At first I thought this concealer was way too dark for me. But after a use I realized that it hides the dark circles perfectly! It’s very easy to use, you just turn the bottom of it clockwise and the brush is filled with enough product for both of your eyes. The brush is really soft and feels amazing on your skin. The product itself is nice too, it doesn’t have any smell, very easy to blend. It doesn’t get cakey or fill up your lines. As a final result, I really enjoy using this concealer. I recommend it to everyone.

İlk aldığımda bu rengin bana çok koyu olduğunu düşünmüştüm. Fakat kullandıktan sonra, hiç de öyle olmadığını anladım. Alırken mutlaka deneyerek almanızı öneriyorum. Gözlatındaki renk değişimlerini çok iyi gizliyor ve yokmuş gibi görünüyor. Kullanımı çok kolay, kalemin en dibindeki yuvarlağı saat yönüne çeviriyorsunuz ve fırçanın ucuna bir sürü ürün geliyor. Tek çevirmeyle 2 gözünüze yetecek kadar ürün depolayabiliyorsunuz. Fırça çok yumuşak ve cildinizde mükemmel hissediliyor. Kapatıcılığı oldukça fazla ve diğer kapatıcılara göre çok daha hafif bir yapıda. Çizgilerinizi doldurmuyor ve topaklaşmıyor. Bence bu kapatıcıyı mutlaka denemelisiniz, çok başarılı.

Chanel Vitalumiere Aqua Foundation (Su Bazlı Fondöten)I recently reviewed this product on my previous post. This is my second bottle. I finished the first one! It’s THAT awesome!
Click HERE for my review on this foundation.

Bu ürünü daha önceki bir yazımda incelemiştim. Bu ikinci şişem, ilkini bitirdim. O DERECE seviyorum yani!
Ürün incelemesini okumak için BURAYA tıklayın.


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Chanel, Makyaj / Makeup

Comments

 • Posted: 11 Mayıs 2011 10:16

  Eva

  Canim benim, ben de boyle bir pudra ariyordum! Bunun fiyatini sormaya korkuyorum, ama:D Ne kadara aldin? :$
  • Posted: 11 Mayıs 2011 11:28

   Begüm Günceler

   @Eva cığım çok pahalı bu :( Ama madem sordun söyleyeyim... 160 küsür olması lazım.. Cevahir'deki bi kozmetik zinciri mağazadan aldım. %10 indirim vardı..
 • Posted: 11 Mayıs 2011 14:05

  irem

  off, bu bana yapılmaz, tam da aklımdan geçiriyordum vitalumiere aquayı mı denesem diye. şuanda kesin emin oldum yorumlarını okuduktan sonra. mac studio fix kullanıyorum ama aynen senın gibi akneye meyilli bir cildim var, her ne kadar bayılsamda çenemde sivilcelerin cogalmasına sebep oluyor :( renk konusunda biraz zorluyormus sanırım, senin mac rengin ne cnm? bir de fiyat ogrenebilirmiyim (:
  • Posted: 11 Mayıs 2011 14:21

   Begüm Günceler

   @irem ciğim chanel'in fondöteni çok hafif. Mac Studio fix'e göre daha az kapatıcılık sağlıyor, fakat üzerine bahsettiğim diğer Chanel pudrasını da kullanırsan, harikalar yaratıyor! Mutlaka ikisini birlikte kullanmanı öneriyorum... Mac bende de aşırı bir sivilce oluşumu yaptı, sanırım yapısından dolayı, bilemiyorum... Chanel'deki aqua fondöten rengim B10. Mac'teki renklerim ise değişiyor. Sen hangisini soruyorsun?
 • Posted: 11 Mayıs 2011 14:32

  irem

  Mac'in içeriginden dolayı fena kustu benim yuzumde.. Sanırım aradıgım Chanelmiş, ilk iş gidip denemeliyim, sanırım dedigin gibi üzerine hafif pudra geçince kapatıcılık için yeterli olacaktır. Renk uyumundan memnun musun peki, tutturmak biraz zor diye okumuştum
  • Posted: 11 Mayıs 2011 14:35

   Begüm Günceler

   @irem onu ben de okumuştum aslında ama bana gayet güzel uyum sağladı. Genelde renk sıkıntısı yaşarım ben ama Chanel'de yaşamıyorum. Onun ürünleri benim cildime uyuyor sanırım :)
 • Posted: 11 Mayıs 2011 14:57

  irem

  süper, denemek için sabırsızlanıyorum :)

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com