Pink Bubu

♥♥♥ Happy Thursday ♥♥♥


By colorful-child .

It’s been a long time since I’ve done a Happy Thursday post. Sorry, it’s my bad. I’ll make up for it.
Here’s what made me happy/smile lately:

♥ I’m going to perform next Thursday! My voice teacher is organizing this event and she wanted me to be a guest artist. I will be singin 3 musical theatre songs. Yay! (I promise to record them AND post them here. Pinky promise!)
♥ I’m also the makeup artist for Notre Dame de Paris! This is a show which one of my friend’s directing. She wanted me to help and I was like “Why not?”… I’ll post more pictures once we start the makeup rehearsal. (which is TOMORROW by the way! LOL)
♥ I am now, the approved voice for Turkish “Fisher Price” toys! Woot woot! I will be singing their songs so every time a kid presses a button on a toy, he/she will hear ME sing in it! I will also be doing the advertisements for TV. How awesome is that?!
♥ My mom… cause she’s so darn cute and funny! Love her!
♥ My new “Acting For Singers” books. One is called “Acting The Song” and the other one is “Acting For Singers”. Oh my God! They’re SO good that I want to read them over and over and over again until my eyes pop out. If you’re into singing on stage and you want to advance your acting (while singing), you should check these 2 books out! Click HERE and HERE for prices and reviews.
♥ Drinking lots and lots of water. It’s goo for you, come on now.
♥ B-fit dancemix classes! They’re the BEST workout I’ve done in a looooong time. I love my teacher too, she’s great!
♥ Reading self-improvement blogs and feeling peaceful. I really recommend THIS ONE and THIS ONE aaaand definitely THIS ONE.

Cheers,
B.


By annihilationX .

Mutlu Perşembe yazısı yazmayalı uzun zaman oldu. Üzgünüm, benim hatam. Bir anda işler yoğunlaştı, nereye koşacağımı şaşırdım. Telafi edeceğim söz! Bakalım beni bu aralar neler mutlu etmiş:

♥ Sonunda sahneye çıkıyorum! Konservatuvardaki şan hocam öğrencileri için bir konser düzenliyor. Ben de Konuk Sanatçı olarak sahneye çıkacağım. 3 adet müzikal tiyatro parçası söyleyeceğim. İzlemek isteyen olursa, 12 Mayıs Perşembe günü saat 20:00’de, CKM’de. (Caddebostan Kültür Merkezi)
♥ Ayrıca Notre Dame’ın Kamburu müzikalinin makyajlarını yapıyorum. Yine konservatuvardan sınıf arkadaşımın sahnelediği oyun için makyajlara yardım etmemi istedi. Ben de “Neden olmasın?” dedim. Yarın makyaj provası yapacağız. Fotoğraf çekebilirsem o hengamede, koyarım.
♥ Artık “Fisher Price” oyuncaklarının Türkçe versiyonlarının onaylı sesiyim! Vuhuuuuuu! Oyuncaklardaki düğmelere bastığınızda, benim sesim olacak. Reklamlarını da ben konuşacağım. Bundan alası Şam’a kayısı! Hihihihih…
♥ Annem… çünkü çok komik ve çok şeker!!!! Seviyorum.
♥ Yeni “Acting for singers” kitaplarım. Yani Şarkı Oyunculuğu. Şarkı söylemek zordur zor olmasına. Ama o şarkıda söylediklerini oynamak en zorudur. İşte bu aldığım 2 yeni kitap, bunun sırlarını açıklıyor. Kitaplar İngilizce ama çok çok çok yararlı. Sahne ile uğraşan ya da oyunculuğunu geliştirmek isteyen veya sadece merak edenler için BURADAN ve BURADAN bilgi alabilir veya satın alabilirsiniz.
♥ Bolca su içmek. Vücudum zinde kalıyor. Azcık limon da sıktım mı, demeyin keyfime!
♥ B-fit dancemix dersi! Çok çok zevkliiiiii! Ayrıca dünyanın en müthiş hocası giriyor. Hem dans, hem eğlence, hem deliler gibi cardio ve kilo yakımı. Ohoooo, hayatta bırakmam!
♥ Kişisel gelişim blogları okumak. Bana çok yardımcı oluyorlar. Maalesef ingilizce olanları okuyorum. Dil sorunu olmayanlar için ŞUNU, BUNU ve BUNU tavsiye ediyorum.

Sevgiler,
Begüm.


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Happy Thursday, Yaşam / Lifestyle

Comments

 • Posted: 07 Mayıs 2011 10:33

  Leah

  b-fit dance mix dersi ne acep çok merak ettim biraz bilgi verebilir misin begüm :)
  • Posted: 07 Mayıs 2011 16:39

   Begüm Günceler

   @Leah tabii canım. Önce yarım saat boyunca içeriği jazz, modern ve hiphop olan bir dans kombinasyonu yapıyorsun. Her Pazartesi farklı bir kombin yapılıyor. Gayet hareketli ve inanılmaz terliyorsun. Sonra üzerine bi yarım saat belirli mekik ve bacak hareketleri yaparak iyice fitleşiyorsun. Müthiş enerjik ve aynı zamanda kalori yaktıran bir ders. Fakat hamsan, ilk birkaç ders zorlanabilirsin. Yine de tavsiye ederim :)

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com