Pink Bubu

Misafir Blog 2 – Guest Blog 2

This blog is Turkish so the answers are going to be in Turkish. She doesn’t write in English, so sorry it’s only gonna be local this time…
Keep sendin your blogs to me tho!!!! I’m gonna put them here every Wednesday!
YERDEN UZAKBize kısaca kendinden ve blogundan bahseder misin?
Yerdenuzak, bench Monday’den çıkan aslında her Pazartesi yüksek bir yere çıkıp(bank, köprü, kaldırım, masa, tezgah)en güzel kıyafetiler ile poz vermek amacıyla başladı yayın hayatına. Bundan önce “Nasıl Zayıflıyorum” ve “Yanağındaki Kahpe Kırmızısı” bloglarını yazıyordum. Sonra ayrı ayrı blog yazmak zorlaşınca tüm konsepti yerdenuzak’a taşıdım. Mümkün olduğunca kendi resimlerimi ya da yaptığım kolajları kullanmayı seviyorum. Görsel olarak da güzel bir blog bana keyif veriyor. Şimdi yerdenuzak’ta kadın&erkek ilişkileri, çocuklarım, yemeklerim, ailem, işim, ben olan her şey var. Bir farkımın bazen günde 20 post girmek olduğunu düşünüyorum, bu yüzden sloganım “Tweeter Tadında Blog”

Blog tutmaya ne zaman ve neden başladın?
Blog yazmaya 2009 yılında MTV’de çalışırken başladım, o kadar sıkılıyordum ki, ne yapabilirim diye düşünürken MTV’nin blogunu okumaya başladım ve yazanlarla tanışınca, bu dünyanın içine girmek istedim, hemen başladım, yazmadığım zaman rahatsız oluyorum, günüm iyi geçmiyor benim… Ayrıca kolaj yapmayı çok seviyorum, imkansız olanı yapabilmeyi, yazılarım kadar resimlere de çok özeniyorum ve gerçekten keyif alıyorum.Kendine ayırdığın zamanlarda neler yaparsın?
Kesinlikle kendimi önce spora, sonra spa’ya, sonra güzellik merkezine atmak isterim, sonra uyumak, akrilik boya ile resim yapmak en az blog yazmak kadar mutlu ediyor beni, tek başıma sinemaya gitmeyi seviyorum, İstiklal’de yeni yerler keşfetmek çok keyifli, kendimi ve kendimle baş başa kaldığım zamanları çok seviyorum ben, o kadar az ki, kıymetini iyi biliyorum diyelim…

En sevdiğin makyaj malzemen?
Ben bir eyeliner koliğim. Eğer makyaj yaparken sürmemiş isem eksiklik hissediyorum. MAC’in eyelinerlarından vazgeçemiyorum. Özellikle kendi fırçam ile sürebildiklerim biraz uğraştırsa da iyi iş çıkarıyor.En sevdiğin moda ikonları?
Jacqueline Kennedy Onassis, Erte, Angelina Jolie (salaş kıyafetleri dahil dolabı benim olsun), Catherine Deneuve, Ece Sükan

Yeni başlayan blogger’lara ne önerirsin?
Ben kimliğimi gizlemediğim için bazen pişman oluyorum, mesela eşimle tartıştık diyelim, yazmak istiyorum, rahatlamak için ağır kaçsın istiyorum ya da patronuma kızdım deli gibi yazasım var ama o kadar çok beni gerçekten tanıyan okuyor ki, yazamıyorum istediğim gibi, belki kimliklerimizi bu kadar ortaya çıkarmamalıyız.Pink Bubu ‘da daha çok ne görmek istersin?
Pink bubu’da DIY projeleri görmek isterim, çok iyi işler çıkaracağını düşünüyorum ben.


…Canım yerdenuzak’ımı biraz daha yakından tanıtabildiysem ne mutlu! Kendisiyle MTV’den iş arkadaşıydık, sonra işler değişti, yollar ayrıldı ama hala iletişimde kalabildiğimize çok seviniyorum. Onun blogunu okurken o kadar heyecanlanıyorum ki, her yazısını okuduğumda daha da çok blog yazısı yazma şevki doğuruyor bende. Çok yalın, çok içten, çok kendi gibi ve çok çok samimi. Blogunu bilmeyenler mutlaka okumalı, çünkü gerçekten kendisini ve blogunu çok seviyorum.

Bir sonraki misafir blog haftaya Çarşamba olacak! Bekleyin anacım… ;)

Sevgiler,
Begüm


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Genel

Comments

 • Posted: 20 Nisan 2011 13:05

  Yerdenuzak

  Begomm emeğine sağlık, teşekkürler, bende seni ve blogunu çok seviyorum♥
  • Posted: 20 Nisan 2011 13:55

   Begüm Günceler

   @Yerdenuzak canım benim ne demek? Çok mutlu oldum seni misafir ettiğime. Yine beklerim :)
 • Posted: 26 Nisan 2012 12:39

  medula eczane

  emeğine sağlık bu blog harika
  • Posted: 26 Nisan 2012 19:52

   Begüm Günceler

   Teşekkür ederim, beğenmenize çok sevindim :)

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com