Pink Bubu

5 Trends of 2011 Spring-Summer !

As I’ve told you before HERE, I love lists! I wanted to make a new one which can help everyone! Here’s a list of 10 things you need for a perfect summer in 2011! The list has fashion tips, surviving the summer tips and many more! Just read it and thank me later. LOL! Cheers…

Daha önce ŞURADA bahsettiğim gibi, ben liste yapmaya bayılıyorum! İşte şimdi, sizin de işinize yarayacak bir liste yapmaya karar verdim! 2011 yazında hayat kurtaracak ve modaya ayak uydurmanızı sağlayacak 10 madde ile karşınızdayım! Yaz tavsiyeleri, sağlık önerileri, moda ve makyaj tüyoları… Sonuna kadar okuyun, bana sonra teşekkür edersiniz! Hehe :) Sevgiler…


_____________________________________________________________________________

1. POLKA DOTS / PUANTİYELERPolka Dots! The new trend of the season! If you want to turn the heads while you walk, why not try a polka dotted mini dress + polka dotted heels? I love different colored polka dotted combinations. If you don’t want to wear a ton of polka dotted things, just wear a tiny polka dotted accessory to match your outfit. This way, you will follow the new fashion trend and yet keep YOUR fashion trend at the same time!

Puantiyeler! Sezonun yeni trendi! Eğer yürürken bütün başların size dönmesini istiyorsanız, puantiyeli bir mini etek ile puantiyeli topuklu ayakkabıları kombinleyebilirsiniz. Farklı renkte puantiyeli parçaları birarada giyerseniz ekstra puan. Eğer o kadar da çok puantiye ile dolu kıyafetten hoşlanmıyor ama yine de modaya uymak istiyorsanız; puantiyeli minik bir aksesuar takarak hem kendi modanızı sürdürebilir, hem de yeni moda trendini yakalayabilirsiniz!


_____________________________________________________________________________

2. COLOR-ISM / RENGARENK-İZMColors! Lots of colors! This summer take out ALL of the different colors out of your closet. Brights, neons, anything you can come up with. Don’t even think about matching them perfectly. Just wear 3-4 different colored outfits and do not think about a match! Pink top, green skirt, blue jacket, yellow shoes… wear ’em all together! I’s not about the arrangement this season, it’s all about colors!

Renkler! Rengarenk renkler! Bu yaz dolabınızdaki bütün renkleri dışarı çıkartma zamanı. Pasparlak, yaldızlı, rengarenk ve cart renkler, aklınıza ne gelirse kullanabilirsiniz. Renkleri eşleştirmekle uğraşmanıza gerek yok. 3-4 farklı renkte kıyafeti birarada giyin ve renk uyumu endişenizi kafanızdan atın! Pembe bluz, yeşil etek, mavi ceket, sarı ayakkabı… hepsini kombinleyin! Bu yaz renk uyumu söz konusu bile değil. Tek önemli olan KAÇ RENK giydiğiniz!


_____________________________________________________________________________

3. SHOULDER BAGS / OMUZ ÇANTALARIShoulder bags! They are easy to carry and take a lot of stuff in them. So this is a must for the summer! Just pack up your things and go explore the city. You will feel like a traveler with these bags :) Make sure to give them some color! Why not tie a bright colored scarf around your shoulder strap? It’ll make a perfect summer trend!

Omuz çantaları! Hem taşıması kolay, hem de gerekli herşeyi içine koyabiliyorsunuz. Bu yaz olmazsa olmazlarınız arasında! Eşyalarınızı toplayın ve şehir turuna çıkın. Bu çantalarla kendinizi gezgin gibi hissetmeniz olası :) Ayrıca biraz renk eklemeyi de ihmal etmeyin! Cart renkte bir fuları, çantanızın askısına dolayarak, çantanıza değişik bir hava katarken; aynı zamanda yeni moda trendine uyabilirsiniz!


_____________________________________________________________________________

4. NUDE LIPS / TEN RENGİ RUJNude lips. Plain, simple and minimalistic. Since you will wear a TON of colors, you should keep the makeup simple. Nude lips are perfect for the spring/summer. Just put some makeup on your face, barely there eye makeup and apply a nude lipstick followed by a lipgloss. Done! How easy can it get?

Ten rengi dudaklar. Basit, kolay ve minimal. Bu yaz BİR SÜRÜ renk giyeceğiniz için, makyajı sade tutmakta fayda var. Bu bahar/yaz sezonunda, dudaklarınıza ten rengi ruj sürmek, sizin için de iyi olacak. Neden mi? Yüzünüze biraz makyaj yapın, neredeyse yokmuş gibi, çok hafif bir göz makyajı yapın, ten rengi ruj ve parlatıcı da sürdünüz mü bitti! Bu kadarbasit :)


_____________________________________________________________________________

5. BRIGHT EYES !!! / PARLAK GÖZLER !!!Bright eyes are the it thing this season! They pair perfect with the nude lips. Don’t hesitate to use your brightest colors, cause they will look amazing this summer! Pinks, oranges, yellows, greens… anything you can think of! You can mix the colors and have your own style if you want… Don’t forget to throw some fake lashes in there too!

Parlak renkler bu yaz moda olduğu için, gözlerinize de aynı parlaklığı uygulama vakti! Ten rengi ruj ile muhteşem bir takım çalışması yapan parlak göz makyajları, bu yaz vazgeçilmeziniz olacak. Pembeler, turuncular, sarılar, yeşiller… aklınıza ne gelirse kullanabilirsiniz! Koyu renklerden kaçının. Birkaç farklı rengi karıştırarak kendi renk paletinizi, gözlerinizde inşa edebilirsiniz… Araya birkaç takma kirpik takmayı da unutmayın!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Makyaj / Makeup, Moda / Fashion

Comments

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com