Pink Bubu

Misafir Blog – Guest Blog

This blog is Turkish so the answers are going to be in Turkish. She doesn’t write in English, so sorry it’s only gonna be local this time…
Keep sendin your blogs to me tho!!!! I’m gonna put them here every Wednesday!
YAMALI BOHÇA1. Bize kısaca kendinden ve blogundan bahseder misin?
Ben Gökşen Demir. Yıllar boyu içinde renklerin ve elemeğinin bulunduğu branşlarla uğraştım. Yoktan var ederek eserler ortaya çıkardım. Bu eserleri tanıtma ve pazarlama işini çok sevdim. Öğrendiğim her tekniği çevremdekilere öğretmeye ve tanıtmaya çalıştım. Ve çalışmaya devam edeceğim. Blogumda (Yamalı Bohça) Şimdiye kadar uğraştığım eser çıkardığım her branşı paylaşıyorum. Teknikler, modeller ve bilgiler olarak bulabilirsiniz.

2. Blog tutmaya ne zaman ve neden başladın?
2010 yılı 20 Aralıkta YAMALI BOHÇA‘yı açtım. Malum internet dünyası kendinizi anlatmak ve tanıtmak için bulunmaz fırsat. Bende ailemin uyarılarına kulak verip zamana uymaya karar verdim. Böylece YAMALI BOHÇA adıyla internet dünyasına daldım. Bu sayede hem eserlerimi paylaşıyorum hemde alışveriş imkanı sunuyorum ziyaretçilere.3. Kendine ayırdığın zamanlarda neler yaparsın?
Zamanımın çoğunu elişlerime ve onlar için araştırma yapmaya ayırıyorum. Bundan inanılmaz zevk alıyorum. Kendim içinse doğada olmak ve arkadaş ziyaretlerim yeterli oluyor.

4. En sevdiğin makyaj malzemen?
Göz farlarım ve rujlarım :))5. En sevdiğin moda ikonları?
Doğrusu kendime bir ikon seçmiş değilim. Kendi zevkime güvenirim ..

6. Yeni başlayan blogger’lara ne önerirsin?
Blog, yazarak paylaşmak bana göre. Birikimin ve enerjinin oldukca fazla olması gerekiyor. Enerji çok önemli. Enerjinizin okuyucuya geçmesi gerekir. Güncellemek gerekiyor hem beynimizi hemde blogumuzu. Bir bebekle ilgilenir gibi sevmek, bakım, temizlik, beslenme hepsini yapmak gerekiyor. Gerisi geliyor zaten.7. Pink Bubu ‘da daha çok ne görmek istersin?
Ben PİNK BUBU’yu çok beğeniyorum. Bana göre (araştırma severim) piyasadaki makyaj, giyim, v.s. ürünlerin mağaza ve fiyat durumları not olarak verilebilir. Ziyaretçilerin ilgisini çekeceğini düşünüyorum.


…Ve işte Yamalı Bohça’mızı biraz da olsa tanıdınız! Kendisi benim çok çok sevdiğim, uzuuuuun zamandır tanıdığım biri. Oğlu ilkokuldaki en yakın arkadaşımdı, hala da öyle; o sebeple hayatımda yeri çok özel :) O kadar güzel ve özel el emeği ürünler yapıyor ki, hayran kalmamak elde değil! Mutlaka göz atmalısınız, çok seveceğinizi umuyorum.

Bir sonraki misafir blog haftaya Çarşamba olacak! Bekleyin anacım… ;)

Sevgiler,
Begüm


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Genel, Misafir Blog / Guest Blog

Comments

 • Posted: 06 Nisan 2011 10:08

  YAMALI BOHÇA

  [...] http://pinkbubu.com/?p=2416 [...]
 • Posted: 06 Nisan 2011 11:02

  Yerdenuzak

  Ne kadar iyi ettin bizi bloglarla buluşturarak, süpersin♥
  • Posted: 06 Nisan 2011 12:12

   Begüm Günceler

   @yerdenuzak canım o senin güzelliğin :)
 • Posted: 15 Aralık 2012 11:58

  parfüm

  çok orjinal:))

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com