Pink Bubu

Wanna be a guest on my blog??

Hello dears! How about this: Would you like to be a guest on my blog??? I’d love to introduce your blog to my world!!! I’ll be making guest blog posts from now on every other Wednesday. If you’d like to be on my blog, just email me with the link of your blog from begumg@gmail.com and I’ll send you the details. Basically, I’m gonna ask you a couple of questions and post the answers without changing them. I’ll also add my review of your blog and share your links with my readers. How cool is that? Let’s be blogger friends!!!! Share the love, share this post with everyone you love!
Cheers,
B.

Selam şekerler! Size bir soru: Blogumda misafir blogger olmak ister misiniz??? Blogunuzu benim dünyama tanıtmayı çok isterim!!! Artık her iki haftada bir, Çarşamba günleri, başka blogları misafir edeceğim. Eğer blogumda yer almak isterseniz, blog linkinizle beraber bana begumg@gmail.com adresinden bir email atın, ben de size detayları yollayayım. Kısaca şöyle olacak, size birkaç soru soracağım ve siz de cevaplayacaksınız. Cevaplarınız hiç değiştirilmeden blogumda yer alacak. Yazının sonunda, blogunuzla ilgili kendi düşüncelerimi yazan bir yazı da koyacağım ama merak etmeyin. Kimseyi kötülemem ;) Bu sayede bedava reklam vermiş olacaksınız, bundan iyisi var mı?! Haydi blogger arkadaşı olalım!!!!! Sevgiyi paylaşın, bu yazımı herkesle paylaşın!
Sevgiler,
B.


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Genel, Misafir Blog / Guest Blog

Comments

  • Posted: 04 Nisan 2011 13:14

    Pink Bubu’ya Misafir Olun :) « madammakyaj

    [...] takip ettiğim bloglardan biri olan Pink Bubu “Misafir Blog” uygulaması başlatmış. Hemen kendisine bu işe talip olduğumu [...]
  • Posted: 05 Nisan 2011 13:46

    Yerdenuzak

    Selam pinkbubu, ben bloguna misafir olmak isterim mesela :)

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com