Pink Bubu

Avon Stuff …

Hello hello! I’ve been blogging like a maniac, haven’t I? Well I’m still sick, resting at home and there’s nothing else to do! Besides reading, watching movies, sleeping, taking pills, puking and eating. (I know, I’m gross. Sorry…)
Anyways, I’ve had these stuff for a while but never got a chance to photograph them. Today I had the time AND energy for it. So here we go :)

Selam selam! Bugün deliler gibi bloga yazı koyuyorum, değil mi? İnsan hasta olunca, evde bütün gün yatmak zorunda kalınca ve yapacak hiçbir şey olmayınca, sonuç böyle. Tabii kitap okumak, film izlemek, uyumak, ilaç almak, kusmak ve yemek yemek faaliyetlerinden sıkılınca! (İğrencim biliyorum ama hastayım, idare edin…)
Bu Avon ürünlerini geçen haftadan beri saklıyorum, bir türlü denemeye ve fotoğraflamaya vaktim olmamıştı. Kısmet bugüneymiş. Hadi bakalım :)AVON – Transparent Foundation(Primer) / Transparan FondötenLet’s see what the website says: ”A magical air-light gel-powder colorless formula that makes all skin tones look flawless… invisible coverage; instant perfection. Banish shine up to 10 hours. Apply evenly before sun exposure or as needed.
Even though it doesn’t say anything about being a primer, this is actually a very decent primer for the face. However it has a weird smell. I don’t know if I like it very much. But it is VERY VERY good on staying on the face and stopping the shine for at least 8 hours! AND it has SPF 20! So hellooooo! Besides the smell, it does everything it promises to. Buy it! Buy it! Buy it! Click HERE to read more.

Bakalım ürünün kendi açıklaması nasıl: ”Ciltteki parlamayı 10 saate kadar önlemeye yardımcı olur. Renksiz formülüyle ince çizgileri ve gözeneklerin görünümünü belirgin şekilde düzeltir. Cildi ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturur.
Aslında bu ürüne Transparan Fondöten gibi bir isim vermek yanlış. Bu bildiğiniz bir primer, yani yüz bazı. Fondöteni sürmeden önce bu ürünü yüzünüze uyguladığınız zaman hem 8 saate kadar parlamayı önlüyor, hem de ipeksi bir yumuşaklık veriyor. Ayrıca 20 faktör güneş koruması olduğu için, ekstra bir koruyucu kullanmanıza gerek kalmıyor. Ben bu ürünü çok beğendim fakat tek dezavantajı biraz garip bir kokusu olması. Sevdim mi sevmedim mi emin olamadım. Ama genel olarak çok iyi bir makyajaltı bazı. Almalısınız!!!
As you can see, it does no difference on your skin. However, it holds the foundation SO good that I may not buy any other primer ever again! The price is also ridicilously cheap! So why not use this for the rest of my life?! LOL.

Gördüğünüz gibi, renk olarak herhangi bir değişiklik yapmıyor ciltte. Fakat fondöten altına kullandığınızda öyle güzel tutuyor ki makyajı, bir daha başka primer kullanmak istemiyor insan! Parlamayı da önlüyor ve fiyatı çok çok ucuz! Neden ömrümün sonuna kadar kullanmayayım?! :)AVON – Outspoken by Fergie (fragrance / parfüm)
I didn’t use this yet but I know how it smells. It is a very soft and flowery, spring scent. I really like how it smells and I know for a fact that this fragrance will be IN for this spring season! So make sure you have one! Oh and if you buy this fragrance, a HUGE body lotion AND body spray is FREE!!!!!! Why wait?!

Görüldüğü üzere henüz paketi açmadım fakat kokuyu biliyorum. Çiçeksi, hafif ve tam bir bahar kokusu. Bu tarz kokular yeni bahar sezonunda çok kullanılacak! O yüzden siz de bir tane edinmelisiniz! Bu arada bu parfümden alana, yine aynı kokulu 1 adet BÜYÜK boy vücut losyonu ve vücut spreyi de hediye!!!!!!!!! Ne duruyorsunuz?! Koşuuuuun!!!
(Avon kataloğu isteyen ya da ürün satın almak isteyenler bana begumg@gmail.com ‘dan email atabilir.)


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Avon, Makyaj / Makeup

Comments

 • Posted: 31 Mart 2011 20:31

  girlshygirlguide

  Fondöten i ik ciktiginda almistim bayiliyorum. Cildim normalde atiyordu fondotrnleri ama bu primer cok iyi geldi hatta bazen yalnizca bunu suruyorum :)
  • Posted: 31 Mart 2011 20:38

   Begüm Günceler

   @girlshygirlguide ben de çok sevdim yaaa, müthiş bir şey!!!! İnşallah bunu hep satmaya devam ederler.. Bazen bir ürünün üretimini bitiriveriyorlar :/

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com