Pink Bubu

New Shopping!

Hey there! I’ve been crazy sick and resting for the past 3 days. I’m gonna keep resting until the end of the week! So I got bored and wanted to show you what I bought last week from Mango and Reebok. I couldn’t photograph them (cause I’m reeeeally sick) but I found their online pictures from the catalogue! So here we go!

Selam tatlılar! Deliler gibi hastayım ve son 3 gündür aralıksız evde yatıyorum. Haftasonuna kadar da yatmaya devam edeceğim! Bu sebeple, geçen hafta Mango’dan ve Reebok’tan yapmış olduğum alışverişlerimi göstereyim dedim. Fotoğraflarını çekemiyorum (çünkü gerçekten çok hastayım, ayağa kalkamıyorum) ama online katalogdan fotoğraflarını buldum! İşte buradalar!

I haven’t had a chance to wear this yet but I can’t wait! It’s really comfortable and very stylish. I’m in love with studded things, so this is definitely my dream jacket!!!!

Bunu henüz giyme fırsatım olmadı ama sabırsızlıktan ölüyorum! Çok rahat ve aynı zamanda çok şık. Zımbalı şeylere aşık bir insan olarak, bu benim favori ceketlerim arasına girdi bile!!!!

I have a confession to make: I’ve never had a pencil skirt before. This is my first. We’ll see how I’ll pair it up with ;)

Bir itirafta bulunmalıyım: Daha önce hiç kalem eteğim olmadı. Bu ilk. Bakalım hangi kıyafetlerle eşleştireceğim ;)

If you still haven’t heard of this amazing new shoe technology, you should! It basically switches your balance in a way that your legs and butt forces themselves to work more muscles! This way, you burn more calories while you walk/run/train and your body (especially your legs and butt) gets in shape easier and faster than the normal. I bought the Traintone one. It is specifically made for the gym. There are 3 other versions: Easytone (for walking and regular daily stuff), Runtone (for runners) and Zig Tech (which i have no idea what for, LOL). It feels weird at first because it feels like you’re walking with pillows all around your feet! Later on, you get used to it and even forget about it. It really works your muscles, you can feel it on your legs and butt! I recommend these shoes for everyone!

Eğer bu yeni teknolojiyi hala duymadıysanız, mutlaka duymalısınız! Bu ayakkabıların olayı şu: vücudunuzdaki denge mekanizmasını hafifçe bozuyor. Bu sayede bacaklarınızdaki ve poponuzdaki kaslar, kendilerini normalden fazla zorlayarak, bu yeni dengeye uyum sağlamaya çalışıyor. Böylece normalde yakacağınız kalorinin 2-3 katını yakmış oluyorsunuz! Hem de normalden çok daha kısa bir sürede! Ben Traintone olanından aldım. Traintone, spor salonunda spor yapanlar için. Sırf bu kategoriye özel üretilmiş. Bundan başka 3 versiyonu daha var: Easytone (günlük hayatınızda kullanmak için), Runtone (koşucular için) ve Zig Tech (ne olduğunu bilmiyorum, yine denge bozan başka bir tür. genelde erkekler için sanırım). İlk giydiğiniz zaman biraz garip geliyor, sanki ayakkabınızın içine minik minik yastıklar doldurmuşlar gibi. Ya da yastıklara basa basa yürümeye çalışıyormuşsunuz gibi! Fakat daha sonra alışıyorsunuz ve ayağınızda herzamanki gibi bir ayakkabı varmış gibi geliyor. Gerçekten de bacaklarınızı ve poponuzu ekstra fazla çalıştırıyor, sizi yoruyor ve kalori yaktırıyor. Mutlaka denemelisiniz!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Alışveriş / Shopping

Comments

 • Posted: 30 Mart 2011 18:50

  Olivia

  Oooh you have a great taste! :) Love all of it! :) Can't wait to wear my leather jacket as well
  • Posted: 30 Mart 2011 21:45

   Begüm Günceler

   @Olivia thank you dear! I hope to see yours too! Photograph it! Oh hey, what happened to your blog?
 • Posted: 02 Nisan 2011 18:09

  Hedonist Queen

  Deri parçalar çok güzelmiş iyi günlerde giy :) Zımbalı siyah deri ceket bende de var çok seviyorum kıyafete hava katıyor hemen :)
  • Posted: 02 Nisan 2011 18:51

   Begüm Günceler

   @hedonist canım benim, çok teşekkür ederim :) Sen de fotoğraflasana kendini? Merak ediyorum, eminim müthiş duruyordur!

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com