Pink Bubu

Sunday Love & Birthday

Hello my dears! It’s a beautiful day out here in Istanbul and the sun is shining like crazy! I just woke up with a very severe case of sore throat BUT, I’m not gonna nag about it… Life is good! The weather is amazing! Sooooo no nagging! I will get through this sickness with the best mood that I have!!!

Selam şekeler! İstanbul’da müthiş güzel bir hava var ve güneş, deliler gibi parlıyor! Geceden beri korkunç bir boğaz ağrısı ile cebelleşmiş olsam da, bugün bu hastalığın beni etkilemesine izin vermeyeceğim… Hayat çok güzel! Hava çok güzel! Yaaaaani dırdır etmek yok! En mutlu moduma girip, bütün gün öyle gezeceğim!!!!Seriously, how cute can you get?!
Gerçekten, daha ne kadar tatlı olabilirsin acaba?!TODAY IS HARUN’S BIRTHDAY!!!!!!!!!
BUGÜN HARUN’UN DOĞUMGÜNÜ!!!!!!!!!!!!!!!


In honor of his birthday, I wanted to share a video I made for him! I love him to death! He’s my one and only and I’m so lucky to be with him!!!! I love you Bubu!!!!!!

Doğumgünü şerefine yaptığım videoyu bakalım beğenecek misiniz? Onu çok seviyorum, delice, ölümüne! O benim biricik ve tek aşkım. Onunla olduğum için çok çok çok şanslıyım!!!! Seni seviyorum Bubuuuuu!
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Genel, Yaşam / Lifestyle

Comments

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com