Pink Bubu

Sigma Pink Brush SetHello gorgeous people!!! I’m really sick so sorry about the lack of the posts. I just came back from the hospital and took a bunch of medication. I hope I’ll get better soon! Today I’ll be talkin about my new brush set from Sigma. I’m absolutely in love with them! They’re bright neon pink (as usual) and very easy to use.
This set has 7 brushes. All of them are collected in one cute purse, so that you can do your makeup anywhere you want! You’ll have all the brushes you need for a perfect makeup :)

Selam şekerler! İnanılmaz derecede hastayım :( O sebeple bloga yazamıyorum, nolur affedin. Hastaneden yeni döndüm, bitmiş haldeyim. Umarım çabucak iyileşirim! Bugün sizlerle yeni aldığım Sigma fırça setinden bahsedeceğim. Bayıldım bayıldım! Parlak neon pembesi renginde ve oldukça kullanışlı.
Sette 7 adet fırça bulunuyor. Hepsinin içinde bulunduğu çok şeker pembe renkli bir çantası var, bu sayede dilediğiniz yere yanınızda götürebiliyorsunuz! Mükemmel makyaj için ihtiyacınız olan her fırça yanınızda olacak :)
The set includes:
1 x Pink Bag (to hold the brushes and other stuff. Too cute!)
1 x F15 Duo Fibre Powder/Blush Brush
1 x F25 Tapered Face Brush
1 x E50 Large Fluff Brush
1 x F65 Large Concealer Brush
1 x E20 Short Shader Brush
1 x E45 Small Tapered Blending Brush
1 x E10 Small Eye Liner Brush

Setin içindekiler:
1 adet Pembe çanta (Fırçaları muhafaza etmek için. Ayrıca fermuarlı gözüne ekstra minik fırçalar koyabilirsiniz. Süper!)
1 adet F15 çift kıllı Pudra/Allık Fırçası
1 adet F25 sivri uçlu yüz fırçası
1 adet E50 büyük fluff fırçası
1 adet F65 büyük kapatıcı fırçası
1 adet E20 küçük gölgeleme fırçası
1 adet E45 küçük sivri uçlu karıştırma fırçası
1 adet E10 küçük eye liner fırçası
Compared to the normal Sigma brushes, these are slightly shorter and smaller. Some of them have more fibres than the regular ones so that’s a plus! I really enjoy using these brushes. I feel like they have upgraded the original brushes and made them smaller so that you can carry ’em around anywhere you want! What more do you want?! :) This set is an A+ for me! You better hurry up and buy one before it gets sold out!

Normal Sigma fırçalarına göre bu fırçalar daha küçük ve daha kısa. Bazılarının kıl yoğunluğu, orijinallerine göre daha fazla ve bu çok iyi bir şey! Bu fırçaları kullanmayı çok seviyorum. Orijinal fırçaları yenileyerek, boyutlarını küçültüp, çantanıza sığdırabilecek hale getirmişler gibi… Bir insan daha ne ister? :) Bu fırça seti benim için A+ kalitesinde! Elinizi çabuk tutup bu özel seri tükenmeden bir tane edinmenizi öneriyorum!
When you order this set from SIGMA, they give you a free gift brush!!!!!! With the pink set, you get the small foundation brush seen above. I needed one of those! I always put my makeup on, on a sea-bus and I don’t like carrying my big-ass foundation brush with me all the time. So perfect for my makeup choice!!!! Click HERE to go to the store and buy one!

SIGMA’dan bu fırçaları siz de satın alabilirsiniz. Türkiye’ye gönderim yapıyorlar ve 3 hafta içerisinde fırçalar elinizde oluyor. Ayrıca bu seti aldığınız zaman, bedava bir fırça da size hediye ediyorlar!!!!!! Pembe seti alırsanız, yukarıda gördüğünüz minik fondöten fırçası hediyeniz oluyor. Ben sabah işe giderken makyajımı deniz otobüsünde yaptığım için, bunun gibi minik bir fırçaya çok ihtiyacım oluyordu. Kocaman fondöten fırçasını yanımda taşımaktan sıkılmıştım, o yüzden çok çok makbule geçti bu hediye :)
Siz de bu sete sahip olmak için BURAYA tıklayın ve Sigma dünyasına katılın!!!! Herhangi bir sorunuz olursa siparişle ilgili, seve seve yanıtlarım.


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Makyaj / Makeup, Sigma

Comments

 • Posted: 12 Ekim 2011 22:34

  nurhan

  Merhaba Bende bir set almak istiyorum ama kargo ücreti ne kadar acaba?
 • Posted: 12 Ekim 2011 23:00

  nurhan

  türkiyeye ne kadara gönderiyolar merak ettim :)
  • Posted: 13 Ekim 2011 15:52

   Begüm Günceler

   Türkiye'ye $11.39 a yolluyorlar canım. Ürünün kendi $49 , kargosu $11.39. Toplam $60.39 a geliyor :) Benim linkimden girersen, belki indirim yapar. Ama kesin değil, şansa :) Sevgiler!
 • Posted: 20 Haziran 2012 20:45

  seçil

  bu set sanırım artık zaten yok ama küçük elli ve küçük yüzlü bir hatun olduğum için travel kit almayı düşünüyorum. sizce mr. bunny ve mrs. bunny kılları kalite olarak make me classy vs den farklı mıdır bu konuda bir duyumunuz ya da fikriniz var mı? :)
  • Posted: 21 Haziran 2012 15:04

   Begüm Günceler

   Ben görmeyeli Sigma baya bir değiştirmiş ürünleri... İyice bilgi alayım, sana öyle geri döneyim çünkü şu an dediklerinin hiçbirini bilmiyorum :) Benim yeni fırça almama gerek yok artık uzunca bir süre, o yüzden bıraktım bu siteye bakmaya. Hemencecik kendimi geliştirip, geri döneceğim :D
 • Posted: 23 Ekim 2012 11:10

  Başak

  Merhaba sevgil Begüm,ben de bu fırçalardan almak istiyorum, normal bir kredi kartıyla alabiliyormuyuz?bir de kargo ücreti ne kadar tutuyor?mac dan almak yerine bunlardan almak daha mantıklı gibi,malum macaynı altın gibi her gün fiyatı artıyor,bu kozmetik meraklıları bu ürünleri nasıl alsın diye düşünen yok bizi...

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com