Pink Bubu

New Shoes & Outfit !

I’ve been meaning to show you these pictures. I just got these gorgeous shoes from a Chinese website. It was love at first sight!!! I’m sure you’ll love them too :) Too bad the weather is extremely rainy and cold! I won’t be able to wear these sweeties for a while. The rain would ruin them. So, they need to wait for me in a tiny little box :( I hope I’ll be able to wear them soon!!!!

Bu fotoğrafları sizlerle paylaşmak için uzun zamandır bekliyordum. Bir Çin websitesinden, bu mükemmel ayakkabıları buldum!!! Sizin de benim kadar seveceğinize eminim :) Havanın çok yağmurlu ve soğuk oluşu sağolsun, uzunca bir zaman bu güzellikleri giyemeyeceğim gibi görünüyor. Yağmur, çamur, pislik derken, güzelim süet ayakkabılar mahvolur. O sebeple şimdilik, küçük kutularının içinde beni beklemek durumundalar :( Umarım yakın bir zamanda onları giyebilirim!!!!

Categories:   Alışveriş / Shopping, Moda / Fashion, Shoes / Ayakkabı

Comments

 • Posted: 18 Ekim 2010 23:46

  To Vogue Or Bust

  Absolutely love these shoes! Such a great outfit, very cute. Alexandra xo http://tovogueorbust.blogspot.com/
 • Posted: 20 Kasım 2010 13:25

  kova kadınıyım ben

  ben de ayakkabılarımı netten alıyorum biraz buyuık de ayakalrım soylemesı ayıptır :) hangi site bu adresini verebilirmisin. bir de oraya dadanıyım .
 • Posted: 08 Mayıs 2011 16:34

  ela

  cnm bende bunları arıyordum nerden aldın ? arkadaşımın nişanı var mutlaka bunları almalıyım :S
  • Posted: 08 Mayıs 2011 18:52

   Begüm Günceler

   @ela cığım ben bunları Çin'deki bir websitesinden aldım. Çok ucuz ve çok güzel ayakkabılar yapıyorlar ama ürünlerin gelmesi 1 ayı buluyor. Yetişirse eğer adresi blogumda var zaten. Sağ taraftaki menüde bir kız fotoğrafı var, wholesale-dress.net yazıyor. Ona bastığında, o siteye yönlendirilirsin. Oradan ayakkabıları seçebilirsin. Sevgiler...
 • Posted: 13 Mart 2012 20:53

  elifkoca

  selam sizi uzun zamandır takip ediyorum bu sayede ayakkabıyı aldığınız siteyide gördüm ve çok güzel ayakkabılar beğendim ama kalıplarından emin olamadım aldığınız ayakkabı ayağınıza tam oldumu acaba siz alırken neyi göz onunde bulundurdunuz
  • Posted: 13 Mart 2012 23:23

   Begüm Günceler

   Hepsi bi garip, öyle diyeyim :) Genelde oluyor ama yani... Ayak içi ölçüsü yazıyor orada kaç cm olduğu. Ölçün ayağınızı ve ona göre alın bence... Kolay gelsin :)

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com