Pink Bubu

Shu Uemera Cleansing Oil

Shu Uemera Awesomeness!!!I finally found my dream makeup remover! I have been looking for the perfect one for ages, and I finally found it! This is a girl’s dream, just trust me! This thing removes EVERYTHING on your face without a doubt. Waterproof mascara, hard to take off lipstick, a shit ton of eye makeup or lots and lots of foundation… Doesn’t matter! It’ll al come off instantly! And the best part is, it leaves your face absolutely smooth and doesn’t give you that itchy tight skin feeling. What more could you want?

Sonunda rüyalarımın makyaj çıkarıcısını buldum! Meğer ben yıllardır bu ürünü arıyormuşum! O kadar uzun zamandır buna benzer bir ürün arıyorum ki, artık umudumu kaybetmiştim. Ta ki, bir web sitesinde bununla ilgili müthiş bir yazı okuyana kadar… Bu makyaj çıkarıcı yağ, bir kızın olmazsa olmazları arasına MUTLAKA girmeli! Yüzünüzde ne var ne yok herşeyi, bir çırpıda çıkartıyor. Artık suya dayanıklı rimeller, mat ve zor çıkan rujlar, binlerce ton fondötenler (abarttım tabii :P) veya çılgınlar gibi sürdüğünüz farların hepsi yok oluyor! Herşeyi nazikçe çıkaran bu yağ, temizlik sonrasında cildinizi çok ferah, yumuşak ve rahatlamış olarak bırakıyor. Diğer temizliyecilerin bıraktığı o gergin ve kaşınan yüzünüz artık tarihe karışıyor.
There are plenty types of oils for different skin types. I use the orange one which is for Dry Skin. Normally I don’t have dry skin :) so it was a stupid idea to buy this type, but I bought it online and they didn’t have any other kinds left! But the fact that I use a ton of acne medication and cremes made me realize that I have a drier skin now! So I think those medications switched my skin from being oily to dry-ish! Anyways, I really like the smell of it, but I’d rather have the pink one, since it smells heavenly!

Cilt tipinize göre bir çok yağ mevcut. Size yalnızca seçmek kalıyor :) Bende turuncu renkli olandan var. Kuru cilt tipleri için olan bu yağ, bana pek uymuyordu aslında. Fakat kullandığım sivilce ilaçları, kremleri vs. sağolsun, cildim yağlıdan kuruya döndü. Bu sebeple bende bir fark yaratmadı bu ürünü kullanmak. Portakallı bir kokusu var ve çok sevdim! Fakat pembe olanını tercih ederdim çünkü onun kokusu tam bir cennet!

How to use:
As you can see from the picture above, it’s pretty easy to use this oil. You pump 2-3 times in your hand, rub your hands together and massage your whole face with it for a minute. Make sure to massage your eyes and lashes carefully. After you’re done massaging, put some lukewarm water on your face so that the oil turns milky. Masaage for an additional 30 seconds. When this is done, wash your face with a cleanser and follow your regular skin care routine. Voila!
Cheers,
B.

Uygulama şekli:
Yukarıdaki fotoğrafta görünüyor ama İngilizce olduğu için, açıklama gereği duydum. Pompayı 2-3 kere bastırıp, avcunuza yağı alın. Ellerinizi birbirine sürtüp, yağı yayın. Tüm yüzünüze yağı masajla yedirmeye başlayın. Özellikle gözlerinize ve kirpiklerinize de masaj yaparak yağı iyice yedirin. (Yüzünüz yağlı kalacak, neden emmedi diye düşünmeyin. Sonuçta bu nemlendirici bir krem değil, bildiğiniz yağ!) Sonra ellerinizi ılık suyla ıslatın ve yüzünüzde gezdirin. Yağ form değiştirerek hafif bir temizleme sütü gibi olacak. 30 saniye bu şekilde masaj yapmaya devam edin. En son olarak da yüzünüzü temizleme jelinizle yıkayın (ya da her ne ile yıkıyorsanız, onunla) ve devamında da günlük cilt temizlik rutininizi uygulayın. İşte bu kadaaaaar!
Sevgiler,
Begüm.


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Genel

Comments

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com