Pink Bubu

New Stuff !!

I’m sooooooooooo happy right now! I got my packages today! I mean not ‘all’ of them, but still, 3 packs are good!!!! I laid them on my bed and took some pictures. Of course, these will NOT be the real pictures… Some of them will be for sale, the rest will be mine. I will, tho, take detailed pictures of all of them and share with you guys! Love youuuu!
Cheers,
B.

p.s. I won’t be here for 3 days, I’m flying to Ankara for work meetings. My blog can get a little bit quiet. Will be back soon, so sorry!


İnanılmazzzzz derecede mutluyum şu an! Çünküüüüü, paketlerim geldiiii! Yani aslında hepsi gelmedi ama 3 paket de iyidir, öyle değil mi? Hepsini açıp yatağıma serdim ve telefonumla fotoğrafladım. Şu an saat biraz geç, eve yeni geldim ve yarın sabah erkenden Ankara’ya uçuyorum. Bu yüzden bunları fotoğraflayacak veya detay yazacak vaktim yok şu an. Şimdilik bu fotolarla idare edin, çok yakında detay fotoğrafları gelecek. Ha bu arada, bu ürünlerin BİRÇOĞU satış blogumda yer alacak!!!!! Kolyelerle birlikte ;)
Sevgiler,
Begüm

not: Cuma akşamına kadar Ankara’da olacağım. İş görüşmeleri yapmamız gerekiyor. O sebeple blog boş kalabilir, şimdiden özür dilerim!


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Genel

Comments

 • Posted: 23 Şubat 2011 22:38

  girlshygirlguide

  Ojelere talibim:)
  • Posted: 24 Şubat 2011 05:15

   Begüm Günceler

   @girlshygirlguide renklerini görünce daha da çıldıracaksın :) fotoğraflarını çekeyim de, gör aşkısı.
 • Posted: 24 Şubat 2011 13:26

  filiz

  Begümcüm bekliyorum heyecanla, satış bloğunu aç artıkkkk.... memleketimi benim içinde gez olurmu?çabucak git gel:) bu arada üyelerin artmış;) tebrikler.............sevgiler
  • Posted: 24 Şubat 2011 16:31

   Begüm Günceler

   @filiz canım benim :) İstanbul'a döner dönmez hemen fotoğraflayıp, satış kısmına koyacağım. Buradan da kendime bir çok şey aldım... Onları da gösteririm size. Blogum gelişiyor ve ben de buna çok seviniyorum :) daha da gelişir umarım. Ankara'ya senden selam söylerim. Sevgiler, öptümmm!!! <3
 • Posted: 24 Şubat 2011 21:21

  Guzide

  Bunlarr ne guzel boyleeee :) Toplu alisverisin keyfi:) Hayirli olsun!
 • Posted: 24 Şubat 2011 21:30

  zulu

  sabırsızlıkla bekliyorum :))
 • Posted: 26 Şubat 2011 08:47

  francesca mckennitt

  Ojeler harika! Ben tek tek almayı tercih ediyorum mümkünse, her aldığım şeye ayrı aşık olmak için :)))

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com