Pink Bubu

Inglot !!!If you still haven’t heard of Inglot, you should !!! It’s a very good quality brand and a lot cheaper than MAC or NARS!! So why not buy everything from that store??! :) It’s cheaper, it has the same quality and much more color selections!!! Click HERE to go to their store. I bought some stuff (of course). Let me show you…!
Cheers,
B.

Eğer hala Inglot markasını duymadıysanız, artık duymalısınız !!! Park Bravo’ya bağlı olan ve PB mağazasının içinde bulunan bu muhteşem makyaj markası MAC ve NARS kadar kaliteli, ama onlardan çok daha ucuz! Ben bayılıyorum şahsen. Renk seçenekleri de (özellikle ojede) olacak iş değil ! O kadar çok renk var ki, aklınızı kaybediyorsunuz… Takma kirpiklerine aşığım. Vaktiniz olduğunda mutlaka bakın derim! Websitesine gitmek için BURAYA tıklayın. Birkaç birşey aldım (her zamanki gibi, dayanamadım). Durun size göstereyim…!
Sevgiler,
Begüm.1. 3 color Eyeshadow Palette / 3’lü gözfarı paleti
2. Eyeliner Gel #77 / Jel Eyeliner #77
3. Eyeliner Gel #87 / Jel Eyeliner #87
4. Blending Brush 6SS / Blend (Karıştırma, Yumuşatma vs) Fırçası 6SS
5. Bended Eyeliner Brush 30T / Kıvrık Eyeliner Fırçası 30T

Eyeshadow Palette / Far Paleti :I’m in love with this palette!!!! You can choose any color you want and voila! There are more options with the number of the shadows but I choose 3 colors so that it’s tiny enough to fit in my purse.
Bu far paletine BA-YIL-DIM-!!!!!! Aslında normalde birsürü renk çeşidi var ama ben çantama da sığması açısından 3’lüyü seçtim. İstediğiniz renk paletini kendiniz yaratıyorsunuz. Bir insan daha ne ister?!

Eyeliners / Eyelinerlar :
These eyeliners are the best thing ever! I will never use eyepencils ever again! You can even use it on your waterline!!! Doesn’t itch, doesn’t burn, totally safe! It doesn’t get smudgy. The color stays on for hours and hours! You MUST try these :) They’re perfect!
Bu eyeliner bundan böyle ömrümün sonuna kadar kullanacağım ürünler arasına çoktaaaan girdi! Sürer sürmez kuruyor ve asla ama asla bozulmuyor! Aktı, koktu, bulaştı derdi yok! Ayrıca göz içine de gaaayet rahat sürülüyor ve oradan da çıkmıyor! Benim için artık gözkalemi devri bitmiştir. Mutlakaaaa denemenizi öneriyorum!

Brushes / Fırçalar :

These brushes are awesome. If you don’t want to spend a lot of money on MAC brushes, these are a very good alternative. I bought them as a spare. They’re also very cheap yet very good quality ;)
Bu fırçalar MAC kalitesinde ve gaaaayet güzel. MAC’e deliler gibi para saçmak istemeyenler için ideal yani ;) Ben gayet memnunum. Bunları da yedek olsun diye aldım zaten.

MAC Volcanic Ash Peeling :

An addition to these products, I finally found one pair of Volcanic Ash Peeling from MAC!!!! A cosmetics blogger friend of mine was selling her spares and I jumped on it. Now it’s miiiinnneeeee!!!! Hahahahahaaaaaa! (This is my evil laugh)
Tüm bu alışverişlerime ek olarak, sonunda aylardır aradığım MAC’in Volkanik Kül peelingini buldum!!!! Kozmetik Blogger arkadaşım KaramelTadında , süpper satışlar yapıyor. Bu ürünü de görür görmez atladım. Aylardır aradığım için ve çok isteyen birine gittiği için o da çok sevindi. Sağolsun hemencecik kargoladı ve ürün bozulmadan, dökülmeden paketlenmiş olarak elime ulaştı. Buradan kendilerine teşekkürü borç bilirim :)

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Categories:   Genel

Tags:  , , ,

Comments

 • Posted: 09 Şubat 2011 12:46

  filiz

  sevgili begüm güle güle kullan cicilerini,markayı duyduk duymasınada yaşadığımız şehirde satılmayınca ,net satışıda olmayınca alamıyoruz maalesef:(((((aslında benim durumumda olan birçok arkadaş var.Blog satışı yapan ark duyuralımda inglotun sevilen fırçalarını satışa koysunlar.bendeeeee inglot istiyorummmmmmmm:) sevgiler
  • Posted: 09 Şubat 2011 13:52

   Begüm Günceler

   @filiz o halde size çok yakında bir sürprizim olacak ;) Öpüyorum! Yakında siz de alabileceksiniz. Söz!
 • Posted: 11 Şubat 2011 19:24

  caramel83

  canim benim gule gule kullan, keyifle insallah :))
  • Posted: 11 Şubat 2011 19:53

   Begüm Günceler

   @caramel83 sağol canım benimmmm :) Denedim, çok memnunum!
 • Posted: 12 Şubat 2011 22:44

  hersheyler

  güle güle kullan 30T candır:) 77 bende de var ama bende akıyor :( bende milletin akar dedikleri akmıyor tabii bu da benim ilginçliğim:) ilk zamanlarda çok rahat ediyordum ama artık sinir basıyor açıkcası kalemden beter ama jel eyeliner süper bir icat icat edenin elleri dert görmesin :)
  • Posted: 13 Şubat 2011 15:36

   Begüm Günceler

   @hersheyler sağol canım benim!! senin ürünlerde bir acaiplik mi var yoksa kız? Bende akmadı hiç :) hihihihihi... Ya da benim gözlerde bir acaiplik var. Ah o jel eyeliner'ı kim icat ettiyse öpücem zaten! Ya da en azından bi hediye bişiy almak lazım :P Mucuk!
 • Posted: 25 Nisan 2011 20:59

  ozce

  merhaba bende ınglot eyelıner gel 77 var yeni aldım ama inan akıyor ben göz içinede sürdüm ve gözü tamemen çerçeveledim şu sizin jel eyeliner dediğiniz hangisi akmıyosa bide onu deniyeyim yada akmaması için bir önerini varsa paylaşırsanız sevinirim özellikle göz pınarının alt ve üstünde akma oluyo saygılarımla saygılarımla
  • Posted: 26 Nisan 2011 06:07

   Begüm Günceler

   @ozce hay Allah neden aktı acaba? Fazla sürmüş olabilir misin? Bir de şöyle bişey var, çok fazla ürün kullanmadan surmeyi deneyebilirsin. Çünkü ben 1 kere sürüyorum, akşama kadar hiçbirşey olmuyor. İnce bir tabaka aldığım halde yine de fazlalıklarını şişenin kenarına sürerek çıkartıyorum. Ne kadar az ürün, o kadar iyi sonuç :) Ben de 77 yi kullanıyorum valla.

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com