Oje / Nail Polish

I can’t find you anywhere…

Biraz kaybolmak lazım bazen ortalıktan. İyi oluyor. İyi geliyor. Herkese tavsiye ederim :) Çok cici tutoriallar buldum. Videolar ingilizce ama oldukça detaylı gösterildiği için, hoşunuza gideceğini düşünüyorum. Denemek lazım bunları. Belki ben de çekerim bir tane? :) İyi seyirler!
——-♥——-
Sometimes you need to vanish for a while. Feels good. Really. I suggest everyone the same *wink
I found crazy tutorials. I really should try to do these. Maybe I’ll record a video too, who knows?♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

NYX Glitter Polish #2


My friend bought me some glitter polish from NYX. I started reviewing them. For the first post, click HERE.
Here’s the second one…
Name: NYX Glitter Polish – Pink Glitter
Number: NPS216

Arkadaşım bana NYX ojeler getirmişti. Onları incelemeye başladım. İlk yazı için BURAYA tıklayın.
Gelelim ikincisine…
İsim: NYX Glitter Polish – Pink Glitter
Numara: NPS216
The color is very pretty… But the consistency is crazy heavy. The glitters in it is very hard to put on the nails. It also has some tiny pink star shaped glitters in it, but it takes a ton of time to actually apply on your nail (if you have chance). I could only apply 2 which is great!!! The brsuh is very thick so the application is really hard. The drying takes forever! You need to apply 2 coats or more to get the sparkly glittery effect. The previous polish was very good quality and yet this one is not like that. They’re both from the same collection. I don’t know why this isn’t like the other one. I wish it had more sparkles in it and the brush was smaller (or the consistency was better). I applied it over white polish, maybe it looks better over darker colors, should try. Unfortunately, I didn’t like this polish…

Rengi güzel, hatta çok güzel… Ama kıvamı çok koyu ve içindeki simleri tırnağa tutturabilmek marifet istiyor. İçinde pembe yıldızlardan simler de var ama onlar tamamen şansa geliyor. Ben 2 tane tutturabildim, siz düşünün :) Fırçası çok kalın ve sürümü bu yüzden zor. Kuruması da sonsuza kadar sürüyor, hatta kurumuyor diyebilirim. Mutlaka 2 kat ve üzeri sürmeniz lazım, yoksa istediğiniz yaldız efektini yaratamıyorsunuz. Diğer ojeye kıyasla, bunun neden bu kadar kötü olduğunu anlayamadım. Oysa ki aynı seriden. Keşke sürümü daha kolay ve simleri daha bol olsaydı. Ben beyaz ojenin üzerine denedim, belki koyu renk bir ojenin üzerinde daha iyi duruyordur. Bilemedim. Ama benden geçersiz not aldı maalesef…Bakınız, bozdum… :) / It’s so thick so I messed it up!!!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

NYX Glitter Polish #1


Selam canlar!!!! Uzun zaman oldu, biliyorum. Yaz gelince devamlı gezmekten, bloga vakit ayıramıyorum. Kötü blogger!!!! Hemen kaldığımız yerden devam edelim o halde ;)
Yurtdışına giden bir arkadaşımdan NYX glitter ojelerden getirmesini rica etmiştim. Sağolsun beni kırmayıp, toplamış bir kaç renk. Ben hepsine bayıldım!!!! Bu hafta size hepsini göstereceğim. İlk renkle başlayalım…
İsim: NYX Dark Glitter
Numara: NPS217


Hello my dears!!!! It’s been a long time, I know. Summer always gets in the way since I travel a lot. Bad blogger!!!!! Let’s contiue from where we’ve left ;)
A friend of mine brought me new NYX glitter polishes. I adore them all! I will show you all of the colors this week. The first one is today!
Name: NYX Dark Glitter
Number: NPS217
Bu renk sezonun yeni moda rengi olacak, sonra demedi demeyin. Kopkoyu bir kırmızı (bordoya yakın) sevmeyen yoktur sanırım. Benim kırmızı renk ile hiç aram yoktur ama bunu görünce dayanamamış arkadaşım. Zaten iyi ki de almış, çünkü çok sevdim. Hemen içimdeki gotik ruh dışarı çıkıverdi ve siyah oje ile denedim. Harika oldu sanırım!!!! Siyah ojemi merak edenler için, Sally Hansen.

This color will be the new hit on the upcoming season. A very dark/shiny red (burgundy) is a girl’s favorite. I don’t like the color red that much but I’m glad my friend bought me this one, because it looks amazing on the fingernail. Especially with black! Hellooooo my secret gothic soul, I’ve missed you :) My black polish is from Sally Hansen.
Sürümü oldukça kolay. 2 kat yetiyor. Altına herhangi bir renk sürebilirsiniz. Fırçası da müthiş. Kuruması da uzun sürmüyor. Benden tam puan aldı bu oje… Yurtdışında 2 dolarmış şişesi. İçinde 15ml oje var. Rahaaaaat rahat yeter senelerce kullanmaya :)
Siz de beğendiniz mi????


The application is very easy. 2 coats is enough. You may apply another color underneath to make it pop. The brush is very easy to use. Drying doesn’t take too long. It gets a full score from me!!!! The bottle is 2 dollars and contains 0.52oz/15ml product in it. You can use it forever!!!!
Do you like it?????

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Neon Orange!

Hello my lovelies! Today I wanted to show you this amazing neon orange polish. It’s from Essie and the number is 695 – Bright Tights. (I accidentally dropped it to the floor when I wrote this. Thank God nothing happened!)

Selam canlarım! Bugün sizlere bu müthiş parlak ve fosforlu neon turuncu ojesi göstermek istedim. Markası Essie ve numarası da 695. Rengin adı Bright Tights. (Tam bu yazıyı yazarken ojenin ismine bakmak için şişesini elime aldım ve yere düşürdüm. Allahtan kırılmadı!)It was impossible to capture the real color of this polish. Think of it as an extremely (I’m not exaggerating, it really is freakishly bright) neon orange. Kind of like ‘in your face’ type of orange :) I don’t know if I could explain it well…

Gerçek rengini fotoğraflamak dünyanın en zor işi. Çok ama çok çok parlak ve neon bir turuncu olarak gözünüzün önüne getirebilirsiniz. Hani mor ışık verirler de tüm beyazlar parlar ya, aynen öyle bir turuncu olduğunu hayal edin :) 700 metre öteden bile farkedilecek kadar fosforlu. Harika!

The Turkish price is 27,50 TL. Application is not very easy because the polish is neither matte nor shiny. Right in between :) I needed to apply 3 coats to get an even result but maybe that’s my ineptitude. Still, it dries really fast and looks amazing when it’s applied correctly. The polish seems thick at first but when you start applying it, you immediately understand that the thickness is necessary for this type of polish. I really like the color. Essie will never disappoint me :) Do you like it too?

Türkiye fiyatı 27,50 TL. Sürümü çok kolay değil çünkü ne mat, ne de sedefli bir bitimi var. Tam ikisinin arasında bir şey. 3 kat sürdüğüm zaman eşit bir görünüm elde edebildim ama bu belki de benim beceriksizliğimdendir, bilemiyorum :) Yine de 3 kata rağmen çok çabuk kuruyor ve kurudu mu olağanüstü bir renk ortaya çıkıyor. Ojenin yapısı biraz kalın, ilk başta bu beni korkuttu ama sürerken anladım ki, ince olsa bu şekilde süremezdim. Renge gerçekten bayıldım. Essie markası beni hiç hayal kırıklığına uğratmıyor ;) Siz de beğendiniz mi?

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Orly Matte Polish


Orly’s matte polishes are awesome!!! Aren’t they adorable? (ps. sorry for the blurry pictures. I was in a hurry.)

Orly’nin mat serisini denememiştim. Keşke daha önce deneseydim. Çok güzeller değil mi? (not: bulanık fotolar için üzgünüm. Acelem vardı.)


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

B*O Nail Polish


Hello dears!!! My friend brought me 2 adorable tiny polishes! They’re from China and the brand is B*O. I really have no idea about this brand so my opinions are gonna be very honest! Here we go…

Selam şekerler! Bir arkadaşım Çin’den 2 adet mini oje getirdi bana. Markası B*O. Bu markayı daha önce duymamıştım, o yüzden düşüncelerim gayet dürüst olacak gibi :) Haydi başlayalım…
I really like how this polish looks on the finger. It’s very glittery but doesn’t look cheesy. It has gold and silver glitters in it. The glitter pieces are extremely small so the shining effect is incredible! The pink one needs 3 coats to look even, yet the green one only needs 2. I guess it’s because of their different colors.

Bu ojenin tırnaktaki duruşunu çok sevdim. Yaldızlı bir yapısı var ama çiğ görünmüyor. Bazı yaldızlı ojeler çok çok çirkin duruyor tırnakta; bu gayet şık. İçinde altın ve gümüş yaldızlar var. Yaldızların boyutu o kadar küçük ki, binlerce yaldız varmış gibi duruyor ve müthiş bir parlaklık sağlıyor. Yeşil olanın tam rengini alması 2 katta gerçekleşirken, pembe olanın 3 katı buluyor. Sanırım farklı renkte olduklarından kaynaklı. Biri çok daha açık.

These polishes are 30 cents each. I wish I could find these in Turkey because I really want to try the other colors. The application is very easy and it dries pretty fast. Some polishes are horrible on the application part, they tend do stick and get off off your fingernail WHILE applying. Gross. These polishes are nothing like that. The bottle has 8 mL of product in it which is very enough. I have a ton of polishes so it will take me forever to finish everything. New polish reviews are on their way! I hope you like this one :)
Cheers! <3

Bu ojelerin tanesi 50 kuruşa falan gelmiş. Keşke Türkiye’de olsa da satın alabilsem diğer renklerini. Gerçekten de sürümü çok kolay ve anında kuruyor! Bazı ojeleri sürerken tırnakta topaklanma yapar ve diğer katı sürerken sürüklenerek çıkar. Korkunçtur. Bu ojenin böyle bir sorunu olmamasına çok sevindim. Şişenin içinde 8 mL lik ürün var. Bana şimdilik yeter de artar. Zaten elimdeki ojeleri ne ara bitirebilirim bilmiyorum :))) Umarım siz de beğenmişsinizdir. Yeni incelemeler de yolda!!!!
Sevgilerrrr <3
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

BK Matte Polish #05

As I have mentioned on THIS post, I’ve started to swatch and try the new goodies I got. On my previous review, I swatched the China Glaze ones, you may read that post HERE. There are a lot of them o it will take me some time, sorry for the delay…

BURADA bahsettiğim ebay’den aldığım ojeleri incelemeye başladım, biliyorsunuz. Daha önceki yazılarımdan birinde, China Glaze olanları incelemiştim, ŞURADAN okuyabilirsiniz. Geriye kalan oje sayısı oldukça fazla olduğu için haftalara yayarak inceleyeceğim…The brand name is BK. It is a China nail polish. It has a frosted matte color and the color is exactly the same from the picture I saw on ebay. I guess the advertisement is very well done. Generally the color you see in the ads is not the same when you actually buy the product. So they’re successful on what they do. The collection has 12 colors, I only bought 5 of them. Maybe I’ll buy the rest of them too, but don’t know yet.

Bu ojenin adı BK. Çin üretimi bir oje. Mat ve buzlu bir görünüm veriyor. Ebay’den seçerken baktığım fotoğraftaki rengin neredeyse aynı. Demek ki reklam işini iyi beceriyorlar. Genelde oje renkleri tutmaz reklamlarındakiyle. Başarılı yani. Koleksiyonda 12 renk bulunuyor ama ben 5 tanesini aldım. Belki kalanları da alırım, şimdilik bilmiyorum.It’s very hard to capture the real color of this polish because it’s matte/frosty and the color changes with sunlight. It reflects the light beautifully and dries up pretty fast. You have to be careful not to put too many coats tho, because it tends to scrape away from your nails if it’s too thick. The application is very easy and 2 coats is very much enough.

Bu ojenin gerçek rengini fotoğraflamak oldukça zor çünkü mat/buzlu bir renge sahip ve güneş ışığında devamlı renk değiştiriyor. Işığı çok güzel yansıtıyor ve adeta yanarlı dönerli bir mora çalıyor. Kuruması çok çabuk oluyor ama dikkat etmeniz gereken bir nokta var ki, o da çok kat sürmemeniz. 2 katı geçtiğiniz zaman kuruduğu halde hemen soyulup, çıkabiliyor tırnaktan. Bence sürümü çok kolay ve zaten rengi müthiş olduğu için 2 kat fazlasıyla yeterli.The ebay price for this polish was $3.99 … Maybe you’ll find it cheaper if you actually go to China! LOL. I really like this brand and can’t wait to try the other colors. I think this is a very good quality matte polish with a frosting finish. If you like these kind of polishes don’t hesitate to buy! Hope you like my review…
Cheers,
B.

Bu ojenin ebay fiyatı $3.99 du… Belki Çin’e giderseniz daha ucuza bulabilirsiniz! Ehehehe. Ben bu markayı çok sevdim ve diğer renkleri denemek için sabırsızlanıyorum. Bu oje mat ve buzlu görünüm sevenler için oldukça başarılı. Eğer bu tür ojeleri seviyorsanız, kaçırmayın derim. Umarım incelememi beğenmişsinizdir…
Sevgiler,
Begüm.


♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

China Glaze

So I bet you remember my previous post HERE about my recent ebay finds. I asked you guys which one to start reviewing/swatching first. Lots of you wanted me to do one on the China Glaze polishes. So here we go!

Ebay’den aldığım cicilerle ilgili ŞURADA yazdığım yazıyı biliyorsunuz. Size önce hangisini incelemeye başlayayım diye sormuştum. Genelde China Glaze ojeler merak edilmiş. İşte ben de inceledim!

#1037 – Fuchsia Fanatic :


I really like this color. It’s a bright, fuchsia pink. The color seems perfect with flash (for daylight) and without flash (for room light). The polish itself is very runny so be careful when you apply it. It tends to run really fast on your nail!!! The application is great and I only put ONE coat. Boom! It was done :) Great quality as always. A great nail polish from China Glaze.

Bu rengi çok seviyorum. Parlak bir pembe, hatta fuşya. Flaşla çektiğimde, gün ışığında nasıl göründüğünü anlayabilirsiniz. Flaşsız çekimde de ev ışığındaki görüntüsü anlaşılıyor. Her iki türlü de renk muazzam. Biraz fazla akışkan bir yapısı var yalnız, o yüzden sürerken dikkat etmeniz gerekiyor. Bir anda şelale gibi tırnağınıza akıverebiliyor!!!! Sürümü muhteşem, fırçası güzel ve TEK kat bile yetiyor. Ben bir kat sürdüm. Her zamanki gibi China Glaze güzel ürün çıkartmış. Seviyorum kendilerini…


With Flash / Flaşlı


Without flash / Flaşsız

#816 – Techno :


Helloooooo sparkles and glitters all over the place!!! LOL. I generally ADORE glitter so this polish can not be any bad for me. If you want lots of sparkles on your nails, you have put 3-4 coats to get the *bling* effect. I like the application of this polish but I wish the brush grabbed more round glitter pieces. I don’t like putting 4 coats over my already 2 coated color polish. Still, it’s very pretty looking and makes your nails glittery :)

Merhabaaaaa parlak ve 300 metre öteden farkedilen tırnaklar! Hehehe. Ben genelde böyle parıldayan yaldızlı ojelere BAYILIRIM o yüzden bu oje benim için kötü olamaz. Eğer tırnaklarınızda deli gibi yaldız parçaları istiyorsanz, süper-über parıldayan tırnaklar için 3-4 kat sürmeniz gerekiyor. Bu ojenin sürümü güzel fakat keşke fırçaya daha çok yaldız parçası takılabilseydi. Yine de, tırnaklarınızı harika gösteriyor ve uğraşmaya değer :)

Let’s see them together!!! / Haydi şimdi ikisini beraber görelim!!! :First coat / İlk kat


Second coat / İkinci kat


Third coat / Üçüncü kat

So… do you like them together? Or not? Let me know… Mwah! Love ya!

Eee? İkisini birlikte beğendiniz mi, yoksa kötü mü olmuş? Mucuk! Seviyorum sizi!

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Ebay Finds ;)

Not: Ben bu ürünleri Amerika’daki arkadaşlarım aracılığıyla getirtiyorum. Onların adresine yollatıyorum, Türkiye’ye gelirken getiriyorlar. Yani kozmetik yasağı hala devam ediyor maalesef. Yanlış anlaşılmalara sebep olmayayım…

Soooo I couldn’t keep my promise :( I bought TONS of new polishes!!!! And they all arrived at the same time! Weeeeee! :)

Evet, alışveriş yapmama sözümü tutamadım :( Birsürü oje aldım!!!! Hepsi de aynı anda elime ulaştı! Heeeeey! :)I bought these goodies from a couple of different sellers on ebay. They were all from China. I wanted to try different brands! I’ll swatch them later. Till then, here’s a sneak peak ;)

Bu tatlıları ebay’de birkaç değişik satıcıdan aldım. China Glaze’de dahil, hepsi Çin’den geliyor. Değişik markalar denemek istedim. Swatchları sonra yapacağım, şimdilik fotoğraflarını paylaşabiliyorum ;)Which one do you like the most?

En çok hangisini sevdiniz?

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter

Vanilya Club [Ocak]

Yeni Vanilya kutum geldi. Maalesef memnun kalmadım. Ürünler nedense az ve çok küçük göründü gözüme. Belki de Lilakutu’nun beni büyülemesinden kaynaklıdır. Bilemiyorum. Nedense bu ayki kutudan etkilenmedim hiç. Bir de çok bana hitap eden ürün gelmedi. (Işıklı ruj hariç.) Oysa siteye üye olurken bir sürü soru cevaplamıştım, kendi tenim, saç tipim, rengim vs. ile ilgili ama yollanan ürünlerin çoğu bana uymuyor. Sanırım bu özellikler dikkate alınmıyor. Neyse… Size ürünleri tanıtayım.Essie Smoothie El ve Vücut Kremi:
Satılan en küçük boy olan bu krem, öyle çabuk emiliyor ve iştah kabartıyor ki, seninle niye daha önce tanışmadık diyeceksin!
”Ben bu kremin kokusunu çok sevdim. Hemencecik emiliyor. Hissiyatı gayet güzel. Devamını alabilirim ama L’Occitane’den vazgeçemiyorum :)”


L’Occitane Badem Duş Yağı:
Doğanın faydalarını vücudumuza taşımakta uzman olan L’Occitane’in bu duş yağı, ardında ipeksi bir yumuşaklık ve müthiş bir koku bırakıyor.
”Bu marka benim en en en en sevdiğim marka. Her ürününü kullanabilirim. Bu duş jelini de çok seviyorum zaten. Bitmişti, iyi oldu.”


Tresan Isırgan Otu Şampuanı:
Mucizevi ısırgan otunun tüm faydalarını bir şişede buluşturan bu şampuan, saç dökülmesiyle savaşıp saçları derinlemesine temizliyor.
”Her ne kadar saç dökülmesine karşı etkili dese de, şişenin üzerinde yağlı saçlar için yazıyor, o yüzden hiç bana uygun bir ürün değil. Ben zaten Gliss kullanıyorum ve çok çok çok memnunum. Bunu anneme vereceğim.”


Alessandro Nail Polish:
Orijinal satış boyunun en küçüğü ile aynı ebatta olan bu ojeyi sürerken hiç bir çizgi ve pürüz oluşmuyor.
”Manikürümü yeni yaptırdığım için bu ojeyi deneyemedim ama en kısa zamanda deneyeceğim. Rengini beğendim. Umarım sürümü ve kuruması da rahattır.”

Alessandro Lip Gloss:
Orijinal boy bu muhteşem nane esanslı dudak parlatıcısı, dudaklara anti aging bakım ve SPF koruma sağlıyor. Aynası ve ışığı ise bir tasarım harikası.
Yahu bu rujun ışığı varmış!!!!!!! Şu an açıklamasını okurken farkettim. Ben de diyorum neden bunun kapağı bu kadar büyük! Hahahahaha, acaip güzel bir şey! Tüm bakış açım değişti! Yihuuuuuu! Karanlıkta ruj sürmek çok kolay olacak!”


Dermokil Yüz Maskesi:
Asırlardır cildimize bakım yapan kil içerikli bu akıllı maske, sivilce, siyah nokta, aknelere kesin çözüm üretip cildinizin en derinindeki kirleri bile temizliyor.
”Uzun zamandır bu maskeyi denemek istiyordum ama bir türlü fırsat olmamıştı. Artık deneyebilirim. Size düşüncelerimi söylerim.”

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Share this:
Share this page via Email Share this page via Stumble Upon Share this page via Digg this Share this page via Facebook Share this page via Twitter